Mateusz Socha wystąpi w Miejskim Domu Kultury. Stand-up "Ile można" gromadzi tłumy widzów

W Miejskim Domu Kultury przy ul. Bytomskiej 73 wystąpi znany komik - Mateusz Socha. Jego stand-upy są jednymi z najbardziej popularnych i najczęściej uczęszczanych przez widzów. 30 czerwca Socha przedstawi najnowszy stand-up pt. "Ile można".

Mateusz Socha w Piekarach

Występ Mateusza Sochy rozpocznie się o godzinie 17, w czwartek 30 czerwca. Tym razem komik przedstawi swój najnowszy stand-up pt. "Ile można". W Wydarzeniu uczestniczyć mogą tylko osoby pełnoletnie. Ostatnie bilety na występ są dostępne na stronie kupbilecik za kwotę 75 zł.

Szacowany czas stand-upu to 110 min. W trakcie występu nagrywanie kamerą lub aparatem telefonicznym będzie zabronione. Zakazane również jest wnoszenie własnych napoi.

Stand-upy Mateusza Sochy

Mateusz Socha to dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Komik w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem.

Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami. Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała emocja wyraziście odegranych emocji. Obecnie na fali wznoszącej, nie bez powodu, bo jest to człowiek pracowity i sumienny, który ze swoim poczuciem humoru, bardzo dopracowanym i dobrym materiałem idealnie wstrzelił się w zapotrzebowanie komediowe.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Teodorki i Heneczki Bądźcie z nami bibliotekarzami

Piosenka bibliotekarzy w międzynarodowym konkursie

Zbigniew Rokita w Piekarach

Spotkanie autorskie ze Zbigniewem Rokitą w Piekarach

Dzień Dziecka 2022

Zawody z okazji Dnia Dziecka na terenie MOSiR-u

Three of us koncert piekary ślaskie

Koncert charytatywny dla Ukrainy w Miejskim Domu Kultury

10

Filmowa Encyklopedia Powstań Śląskich z okazji 100. rocznicy

Muzeum Powstań Śląskich

Poznaj historię Powstań Śląskich w Świętochłowickim Muzeum!

Muzeum Powstań Śląskich Zdjęcie Główne

Odwiedź Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach