Marek Grochowski nie jest już prezesem ZGK. Pełnił stanowisko przez cztery miesiące

Marek Grochowski, który pełnił funkcję od stycznia br. złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Na stanowisku zastąpił go Krzysztof Ślusarczyk – prezes spółki Nieruchomości-Brzeziny.

ZGK
Marek grochowski nie jest już prezesem

Marek Grochowski nie jest już prezesem Zakładu Gospodarki Komunalnej przy ul. Franciszka Kotuchy 3. Rezygnację z funkcji złożył z powodów osobistych. W styczniu br. Grochowski został powołany na stanowisko prezesa przed Radę Nadzorczą. Był także prezesem spółki Bumar Łabędy.

- Prezes przed powołaniem, aby zobaczyć jak spółka funkcjonuje od środka zatrudnił się jako pracownik fizyczny. I pracował normalnie z brygadami ZGK, jeździł odbierać odpady i zajmował się wszystkimi zadaniami zleconymi przez kierowników, którzy nie wiedzieli jaką rolę przyjmie później - pisał w styczniu Krzysztof Turzański.

Nowy prezes - Krzysztof Ślusarczyk

Nowy prezes ZGK od 2019 roku pracował w Nieruchomościach-Brzeziny. Ukończył elektrotechnikę i automatykę na Uniwersytecie Świętokrzyskim. Pochodzi z Bytomia. Nie wypowiedział się jeszcze publicznie nt. nowej fukncji.

Prezesem ZGK-Eko pozostaje Karolina Wadowska, która przejęła także spółkę EkoPark. W dalszym ciągi będzie dążyć do połączenie obu spółek w jedną spójną.

Subskrybuj piekary.info

google news icon