Magda Gessler z „Kuchennymi rewolucjami” ponownie w Piekarach Śląskich. Modry Kociołek = Laboratorium chleba

Jedna z najpopularniejszych polskich restauratorek, Magda Gessler, ponownie odwiedziła nasze miasta. Tak jak poprzednim razem, w Piekarach Śląskich miały miejsce „Kuchenne rewolucje”. Modry Kociołek zmienił nie tylko swoją nazwę, ale też menu i wystrój restauracji.

- Byłem miło zaskoczony współpracą z Panią Magdą Gessler – mówi właściciel restauracji Laboratorium Chleba (dawny Modry Kociołek).

„Kuchenne rewolucje” w restauracji Modry Kociołek, znajdującej się przy ulicy Hallera 2 w Piekarach Śląskich, odbyły się w zeszłym tygodniu. Przez cztery dni (20-23.04.2021r.) Magda Gessler bacznie obserwowała załogę, próbowała dań i wdrażała swoje nowe pomysły. Zmianie uległa nazwa – Modry Kociołek jest teraz Laboratorium chleba. Wnętrze również przeszło ogromną metamorfozę – lampy i długie zasłony dodają uroku restauracji. Obrusy i dodatki współgrają ze sobą kolorystycznie. Z kolei na ścianach, zgodnie z nową nazwą lokalu widnieją wizerunki, chleba, bagietek czy mąki. „Kuchenne rewolucje” niosą również ze sobą zmiany w menu. Tutaj należy jednak uspokoić fanów poprzedniej karty restauracji - „stare” pozycje nadal będą dostępne. Menu zostało po prostu powiększone o dania wymyślone przez Magdę Gessler.

Nowe menu Magdy Gessler dla restauracji Laboratorium Chleba:

• Zapiekanka z krupniokiem – 12 zł,
• Zapiekanka z pieczarkami i sosem beszamel – 12 zł,
• Rolada wołowa a’la gulasz w pieczywie – 26 zł,
• Gulasz wege z grillowanymi bakłażanami, pomidorami, papryką i cukinią – 15 zł,
• Żurek w pieczywie – 12 zł.

Data emisji „Kuchennych rewolucji”, które miały miejsce w Piekarach Śląskich nie jest jeszcze znana ze względu na niedokończenie odcinka. Magda Gessler za kilka tygodniu musi wrócić do Laboratorium chleba, by sprawdzić restaurację czy odpowiednio wdrożyła jej zalecenia. O dalszych poczynaniach znanej restauratorki w Piekarach Śląskich będziemy informować na bieżąco.

Przeczytaj także: Kuchenne rewolucje w Piekarach Śląskich - Tasty Restaurant & Pub = Szynk pod Cycokiem

fot. Facebook Laboratorium chleba

Subskrybuj piekary.info

google news icon