Lokal do wynajęcia przy ulicy Bytomskiej. MDK będzie miał nowego współlokatora

Lokal znajdujący się w budynku Miejskiego Domu Kultury został wystawiony do wynajmu. Jego całkowita powierzchnia to 206 m2. Cena wywoławcza została wyznaczona na 14 zł netto za metr kwadratowy.

Lokal, w którym mieściła się restauracja Grafit został wystawiony na wynajem. Właścicielka wyznaczyła cenę wywoławczą na 14 zł za m2. Co daje łącznie 2884 zł netto opłat miesięcznie plus zużycie mediów.

- Lokal znajduje się w budynku Miejskiego Domu Kultury w którym jest również Kino, oprócz codziennych seansów kinowych które cieszą się dużą popularnością odbywają się również wydarzenia kulturalne m.in. kabarety, stand-up, teatry, koncerty. Przy budynku znajduje się strzeżony parking - zachęca pośredniczka wynajmu.

Co wchodzi w skład lokalu?

Lokal składa się z: 68 m2 parteru – holu, 2xWC, pomieszczenia magazynowego oraz sali o wymiarach 25m2, 104 m2 I piętra – kuchni, pomieszczenia gospodarczego, zmywaka oraz sali o wymiarach 60m2 oraz tarasu o powierzchni 34m2.

- Wyposażenie lokalu możliwe do nabycia za odstępne od poprzedniego właściciela - dodaje pośredniczka.

Lokum udostępnione zostanie od 1 lipca - po rozstrzygnięciu przetargu. Zainteresowanie lokalem mogą składać swoje oferty na stronie ww.mdk.piekary.pl w zakładce BIP. W przypadku pytań właścicielka prosi o kontakt telefoniczny pod numer 695 887 016.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców do Matki Bożej Piekarskiej 2022

Pielgrzymka Mężczyzn w Piekarach Śląskich 2022

Piekary Śląskie

Rusza głosowanie piekarskiego Budżetu Obywatelskiego

Sanok

Wycieczka w Bieszczady? Przystań w Sanoku!

Gorlice fot Natalia Pacana Roman

Gorlice – niepisana stolica Beskidu Niskiego

Um

Liczba mieszkańców Piekar Śląskich spadła....

Szarlej

Piekary Śląskie – Szarlej: co łączy piekarską...

2schron bojowy

Kolejne śląskie schrony bojowe uznane jako...