Lodowisko plenerowe w Piekarach Śląskich – ostatnia szansa by poszaleć na łyżwach

To ostatni dzwonek by skorzystać z plenerowego lodowiska przy ul. Olimpijskiej 3. Od jutra będzie nas obowiązywać narodowa kwarantanna, więc o zimowym szaleństwie będziemy mogli tylko pomarzyć.

M 131888350 3717047281711522 4307491857526072746 o

Święta, święta i po. Przez te kilka dni nie tylko odpoczęliśmy od codziennych obowiązków, ale też zjedliśmy ogromne ilości wigilijnych przysmaków i innych słodkości. To mogło skończyć się tylko jednym – nadprogramowymi kilogramami. By spalić choć trochę kalorii i wrócić do formy sprzed Świąt warto skorzystać z plenerowego lodowiska MOSiR. Spieszmy się – od jutra wszystkie ośrodki sportowe ponownie będą zamknięte. Lodowisko jest dziś czynne do godziny 21, a do godziny 20 w budynku MOSiR-u możemy naostrzyć swoje łyżwy – koszt usługi to 10 zł za parę.

Jakie przepisy obowiązują na lodowisku?

Na taflę lodowiska nie mogą wejść osoby: zakażone koronawirusem, przebywające na kwarantannie czy z objawami ostrej infekcji (szczególnie dróg oddechowych) oraz z gorączką. Wszystkie osoby korzystające z obiektu muszą mieć zasłonięte usta oraz nos. Przy kasie MOSiR-u może przebywać tylko jedna osoba, a reszta klientów musi zachowywać dystans społeczny – minimalna odległość to 2 m. Wchodząc na obiekt należy zdezynfekować dłonie przy pomocy znajdujących się tam dozowników. Maksymalna ilość klientów znajdujących się na tafli lodowiska podczas jednej tercji to 60 osób.

fot. Facebook Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich

Subskrybuj piekary.info

google news icon