Kurs samoobrony w Piekarach Śląskich. Wszystkie panie są zaproszone

W naszym mieście odbędzie się szkolenie w ramach ogólnopolskie akcji dla kobiet. Spotkania poprowadzą żołnierze - instruktorzy.

Piekary śląskie kurs samoobrony

Kurs samoobrony dla kobiet

Od tego weekendu w całe Polsce odbywać się będą specjalne szkolenia dla pań. Są to czterogodzinne ćwiczenia z technik samoobrony. Prowadzą je wykwalifikowani wojskowi. Co ważne, kursy są bezpłatne, wystarczy tylko się zapisać.

- To okazja dla wszystkich chętnych pań, aby pod okiem doświadczonych instruktorów nauczyć się podstaw umiejętności zachowania się w sytuacjach zagrażających życiu lub zdrowiu, zwłaszcza wynikających z zastosowanej wobec nich przemocy fizycznej. Uczestniczki będą miały także okazję zapoznać się z zasadami zdrowego stylu życia oraz odświeżyć praktyczną wiedzę na temat zasad udzielania pierwszej pomocy - zapowiadają urzędnicy miejscy.

Podczas gdy panie będą brały udział w kursie, ich bliscy mogą zobaczyć stoiska przygotowane przez lokalne jednostki wojskowe. To także okazja do porozmawiania z przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji. W Piekarach Śląskich wydarzenie odbędzie się w dniach 5-6 sierpnia na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Olimpijska 3).

Szkolenie przeznaczone jest dla kobiet pełnoletnich. Zapisy są przyjmowane pod numerem telefonu: 261 124 593 lub 505 652 299 i adresem mailowym: rekrutacja.wcrchorzow@ron.mil.pl.

Subskrybuj piekary.info

google news icon