"Kuklowisko" ponownie w Piekarach. Rolka impreza taneczna odbędzie się na terenie MOSiR-u

Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się rolkowa impreza taneczna. Uczestnicy "Kuklowiska" będą mieli okazję zatańczyć do muzyki puszczanej z płyt winylowych. Wydarzenie odbędzie się po raz trzeci.

Kuklok
Kuklowisko

"Kuklowisko" ponownie w Piekarach

Już w najbliższą sobotę, 27 maja odbędzie się kolejne wydarzenie pn. "Kuklowisko". Rolkowa impreza taneczna przyciąga nie tylko młodych, bo i starsi bawią się tam świetnie. Wydarzenie organizowane jest na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach.

Od godziny 19.00 do 22.00 miejski ośrodek sportu zamieni się w jedną wielki roztańczony parkiet. - Piekarskie Stowarzyszenie KUKLOK wraz ze Śląskim Programem Kosmicznym i Skate Dance ever zapraszają na wydarzenie sportowo-muzyczne, które odbędzie się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich, czyli jazdę na rolkach w rytmie muzyki puszczanej z płyt winylowych - informuje urząd miasta.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zastrzega prawo zmiany terminu ze względu na niekorzystne warunki pogodowe. Wstęp na wydarzenie kosztuje 10 zł. Po godzinie 22 zabawa przeniesie się do klubu Piekarnik. Więcej informacji jest dostępnych na stronie wydarzenia.

Dzień dziecka piekary śląskie

Może Cię zainteresować:

Sportowy Dzień Dziecka w Piekarach Śląskich. Jakie atrakcje będą czekać na najmłodszych?

Autor: Urszula Gołkowska

21/05/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon