Kuchenne rewolucje w Piekarach Śląskich

Niedawno, do naszego miasta przybyła królowa kuchennych rewolucji – Magda Gessler. W piekarskiej restauracji Tasty został nakręcony 300 odcinek programu, który zostanie wyemitowany 18 lutego na antenie telewizji TVN, o godzinie 21.30. Jak miejsce oceniła Magda Gessler?

M m 149348852 3926656624067194 7830833765224128104 o

Znana z ciętego języka i bezkompromisowych wypowiedzi, Magda Gessler, od lat prowadzi program „Kuchenne rewolucje”. Zmaga się tam z różnymi problemami restauratorów, za wszelką cenę próbując im pomóc. Gastronomia to ciężki kawałek chleba. Osoby prowadzące restauracje muszą odpowiedni zarządzać personelem i czuwać nad wszystkimi sytuacjami, jakie mają miejsce w lokalu. Najczęstszym zarzutem, jaki Magda Gessler stawia restauratorom to nieporządek w lokalu. Właściciele, mimo tego, iż zgłaszają się do programu i wiedzą, ze zostanie przeprowadzony odcinek, nie sprzątają restauracji.

Reakcja Magdy Gessler na restaurację Tasty

- NIE DLA WRAŻLIWYCH, nie dla delektujących się pączkami! Ja miałam swój tłusty czwartek. 300 setny odcinek. Przed tym was pragnę ochronić. Dzieje się to teraz! #mg. Dodam to już po pierwszej kontroli i drugi dzień, gdzie powinnam wejść do teoretycznej posprzątanej kuchni – wpis restauratorki na jednym z portali społecznościowych.

W czwartek, 11 lutego, Magda Gessler opublikowała przejmujący wpis wraz z krótkim filmikiem, w którym pokazuje bałagan jaki panuje w piekarskim lokalu. Restauratorka mówi, że dawno nie widziała tak brudnej i zaniedbanej restauracji. Pada wiele gorzkich i ostrych słów. Czy „Kuchenne Rewolucje” dojdą do skutku? Nazwa lokalu została już zmieniona. O tym, czy metamorfoza się udała dowiemy się w czwartkowym wydaniu programu.

Filmik Magdy Gessler z restauracji Tasty znajdziemy TUTAJ.

Subskrybuj piekary.info

google news icon