Kuchenne Rewolucje w Piekarach Śląskich. Magda Gessler odmieniła Modry Kociołek

Kiedyś Modry Kociołek, dziś - Laboratorium Chleba. Wczoraj, w telewizji TVN odbyła się premiera kolejnego, 23. sezonu Kuchennych Rewolucji. Odcinek poświęcony był naszemu miastu.

Fragment odcinka o piekarskiej restauracji

To już kolejna wizyta znanej restauratorki w Piekarach Śląskich. Jakiś czas temu, za sprawą Magdy Gessler, metamorfozę przeszedł Modry Kociołek, dziś znany jako Laboratorium Chleba.

Restauracja pod dawną nazwą to biznes prowadzony przez Ewę i Wojtka. W codziennych wyzwaniach pomagają także córki. Modry Kociołek z czasem zaczął przynosić straty. Restauratorzy sięgnęli więc po pomoc Magdy Gessler.

Metamorfozę przeszła kuchnia, podejście do kuchni, wystrój, ale także nazwa. Od czasu wizyty restauratorki Modry Kociołek stał się Laboratorium Chleba. Dzięki doświadczeniu i przekazanym wskazówkom - biznes wrócił na właściwe tory. Króluje tam oczywiście gluten - nazwa przecież zobowiązuje. Dużą popularnością cieszy się żurek w chlebie oraz zapiekanki (według receptury Magdy Gessler). Nie brakuje też opcji wegetariańskich.


Najważniejsze są opinie

O renomie danego miejsca, w dzisiejszych czasach często świadczą przyznawane gwiazdki i pozostawione komentarze. Wiele osób, przed wizytą w restauracji sprawdza opinie, chociażby na Googlach. Niespełna tydzień temu, o Laboratorium Chleba ktoś napisał:

A więc tak, z dań Magdy Gessler zapiekanka z kropniokiem pycha, żurek w chlebie taki sobie,burito duże i dobre,Gyros-dużo ale zimny,kapusta czerwona zjadliwa.
Jak na restaurację po rewolucjach to bardzo słabo,po zapytaniu pani kelnerki czy burito jest ostre odpowiedź była"nie wiem nie jadłam".także w mojej opinii słabo chociaż może tam wrócę dla zapiekanki


Odcinek Kuchennych Rewolucji w Piekarach Śląskich można zobaczyć na platformie player.pl

Subskrybuj piekary.info

google news icon