Kolejny odcinek Kuchennych Rewolucji w Piekarach Śląskich

W lutym znana restauratorka kolejny raz odwiedziła nasze miasto. Czy udało się odmienić dawne Tasty na osiedlu Buczka? Odpowiedź już dziś w Kuchennych Rewolucjach!

Bez tytułu

Mieszkańcy Piekar Śląskich doskonale zdają sobie sprawę z tego, jaki finał spotkał restaurację Szynk pod Cycokiem

Nagrania do odcinka 23. Sezonu odbyły się zimą tego roku. Brud i smród – tak w skrócie można opisać, to, co zastała Magda Gessler przy ul. Piotra Skargi. Fani kontrowersyjnej restauratorki, bardzo popularnej w mediach społecznościowych – już wtedy mogli rozszyfrować, gdzie dokładnie udała się ich idolka. W sieci pojawiło się nagranie obrazujące okropne warunki panujące w kuchni dawnego Tasty. Miało tam śmierdzieć i to bardzo. Zażenowana gwiazda relacjonowała, że to co zastała w Piekarach Śląskich przechodzi ludzkie pojęcie.

Dawniej miejsce tętniło życiem

Wielu zapewne pamięta czasy, gdy przy Piotra Skargi mieściła się jedna z restauracji Monte Carlo. To chyba najlepszy (pomijając puby w latach 90.) okres tego miejsca. Początki Tasty również należały do całkiem udanych. Chociaż ludzie porównywali pizzę do tej z Monte, w samym lokalu można było spotkać naprawdę sporo gości. Szczególnym powodzeniem cieszyło się piwo rozlewane z beczek. Z czasem było już tylko gorzej… a szkoda. To miejsce (konkretniej lokalizacja) ma naprawdę wielki potencjał. Być może kiedyś wpadnie w dobre ręce.

Premiera dzisiejszego odcinka - godzina 21:30, TVN

Subskrybuj piekary.info

google news icon