Kino Zacisze w Piekarach Śląskich. Oferta na zakończenie wakacji

Wielu mieszkańców pamięta jeszcze legendarne Zacisze przy Bazylice. Po latach, kino zakończyło swoją działalność. Przez lata na rozrywkowej mapie Piekar Śląskich brakowało takiego miejsca. Na szczęście, Zaciszem w nowej lokalizacji naprzeciw Urzędu Miasta można cieszyć się ponownie. Chociaż zdania na temat oferty i atrakcyjności lokalnego kina są podzielone, warto zapoznać się ofertą przygotowaną na ostatnie dni wakacji.

Okres wakacyjny w Zaciszu zakończy 3. edycja Festiwalu Podróży i Mocnych Wrażeń. To niezwykłe opowieści związane z podróżowaniem, przeplatające się z atrakcyjnymi tytułami. Co konkretnie przygotowano na weekend?

  • Slajdowisko Marcina Franke zatytułowane “Jak podróżować autostopem po Europie?” (27.08, godz. 19:00)
  • Specjalny pokaz (do zobaczenia tylko w wybranych kinach w Polsce) najnowszej produkcji francuskiej “Reset” (2021) – 4 sporty ekstremalne w urzekających ujęciach, przy kinowym udźwiękowieniu 7.1
  • Alpinistyczne doświadczenia w filmie E. Kubarskiej “Ściana cieni” (2020) – projekcja poprzedzona slajdowiskiem “Najciekawsze trekkingi w Himalajach i Karakorum” (28.08, godz. 17:00) – pokaz slajdów i opowieść Katarzyny Kowalskiej i Marka Bytom (Klub Podróżników “Namaste” w Katowicach)
  • Niezwykłe wspomnienie w najnowszym filmie “Po złoto. Historia Władysława Kozakiewicza” (2021) (29.08 godz. 19:00) – projekcja poprzedzona prelekcją filmoznawcy Patryka Chromika


Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Kino Zacisze w Piekarach

Kino Zacisze w Piekarach podsumowuje rok 2022

Medjugorie film

Przegląd filmów chrześcijańskich w Kinie Zacisze

Tom & Jerry z ukraińskim dubbingiem w kinie Zacisze

Bezpłatne seanse z ukraińskim dubbingiem w kinie Zacisze

Kino zacisze piekary festiwal ukraiński

Ukraiński festiwal filmowy w Kinie Zacisze

AZS

Wybór szkoły ponadpodstawowej

Mera - otwarcie

Wielkie otwarcie Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden

Teodorki i Heneczki Bądźcie z nami bibliotekarzami

Piosenka bibliotekarzy w międzynarodowym konkursie