Kino Zacisze ponownie otwarte

Zgodnie z najnowszymi obostrzeniami rządu, od 12 lutego kina, teatry, opery i filharmonie wznawiają swoją działalność przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Tym samym piekarskie Kino Zacisze już w najbliższy weekend swój walentynkowy repertuar.

M zacisze 14 02 1

Nie masz pomysłu jak spędzić ten nadchodzący romantyczny weekend? Zaproś swoją drugą połówkę, lub indywidualnie wybierz się do kina lokalnego na jeden z seansów, który zapewni walentynkowy klimat.

13 lutego, o godzinie 17.00 odbędzie się projekcja filmu Tajemniczy Ogród. Opowiada on o dziesięcioletniej, osieroconej Mary, która przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem i jego bardzo zasadniczą gospodynią . Dziewczynka nie podejrzewa nawet, że to początek jej niezwykłej przygody. Mimo surowych zakazów, Mary zaczyna poznawać ukryte zakątki posiadłości, by wkrótce trafić na fantastyczny i ogromny ogród. To tu, wraz z miejscowymi chłopcami Dickonem i Collinem oraz bezpańskim psiakiem, dziewczynka odkrywa moc wyobraźni i odwagi.

Kolejną propozycją na sobotni wieczór jest film „After 2”. To druga część ekranizacji powieści Anny Todd. Romantyczny, pełny płomiennego uczucia melodramat w prowadzi nas w zawiłe relacje, jakie łączą Tesse i Hardina. Jak zawsze nie obędzie się bez kłótni czy rzekomych zdrad. W życiu Tessy pojawi się poukładany Trevor – czy dziewczyna mu ulegnie? Jakie sekrety jeszcze ukrywa Hardin Scott? O tym dowiemy się 13 lutego, o godzinie 19.00.

14 lutego odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „Na rauszu”. To opowieść o grupie przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować . Bohaterowie nie przywidują jednak skutków, jakie pociągnie ze sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi. Całą historię poznamy w niedzielę o godzinie 17.30.

Cały repertuar dostępny jest TUTAJ.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

M m 151308608 1741590512685474 6871143401853721746 o 1 1

Kino Zacisze z nowościami na weekend 19-21 lutego

Piekary Śląskie, jarmark świąteczny

Jarmark Bożonarodzeniowy w Piekarach Śląskich

Sanok

Wycieczka w Bieszczady? Przystań w Sanoku!

Zdjęcie główne

Odkrywaj skarby województwa świętokrzyskiego

Biała Małpa

Meksykańska kuchnia w samym sercu Katowic

01soniamaselik

Święta 2020 : Sonia Maselik z bożonarodzeniową...

Food trucki piekary slaskie

Food Trucki w Piekarach Śląskich. Już w ten...