Kino Zacisze ponownie otwarte od 21 maja

Rząd sukcesywnie odmraża kolejne sektory gospodarki. Wszyscy kinomaniacy mogą odetchnąć z ulgą – dzisiaj, czyli 21 maja wznawiają swoją działalność kina. Sprawdźmy, co zaserwuje nam piekarskie Kino Zacisze.

Popcorn

Powoli życie wraca do normy. Trzecia fala epidemii koronawirusa się cofa, a coraz więcej osób jest zaszczepionych. Władze powoli luzują obostrzenia i wznawiają działalność kolejnych branż. W piątek 21 maja 2021 otwarte zostaną ponownie kina. Lokalne Kino Zacisze od dawna czekało na ten moment. W swoim repertuarze na maj/czerwiec znajdziemy propozycje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Przypominamy, że na terenie kina, jak i podczas seansu obowiązuje nakaz zasłaniania maseczką nosa i ust.

Co w duszy gra (2D) – premiera 21.05 (animowany)

Film animowany opowiada o losach Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Pewnego dnia dostaje życiową szanse, by zagrać w najlepszy klubie jazzowym w mieście. Jeden nieostrożny krok sprawia jednak, że Joe z nowojorskiej ulicy dostaje się w Przedświaty – miejsce, w którym dusze zanim zejdą na Ziemie otrzymują cechy osobowości, pasje i inne dziwactwa. Główny bohater zaprzyjaźnia się tam z duszą 22, która nie rozumie dlaczego bycie człowiekiem jest pociągające. Joe, próbując przekonać duszę 22 o zaletach życia sam znajduje odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Krudowie 2: Nowa Era – premiera 28.05 (animowany)

To historia o zwariowanej rodzince, która mimo wielu śmiesznych wypadków i przeciwności losów przetrwała w prehistorycznym świecie. Krudowie wyruszają na poszukiwania bezpieczniejszego miejsca, w którym mogliby się osiedlić. Kiedy odkrywają idylliczny raj otoczony murem, raj który spełnia wszystkie ich potrzeby, myślą, że ich problemy zostały rozwiązane. Jest jednak jeden haczyk – w tej pięknej krainie mieszka równie piękna rodzina. Bettermanowie stoją o wiele wyżej na drabinie ewolucji niż Krudowie. Kiedy rodzina współczesna spotyka się z rodziną prehistoryczną zaczynają narastać konflikty. To nie może skończyć się dobrze…

Godzilla vs. Kong – premiera 04.06 (sci - fi)

Kong i jego opiekunowie ruszają w niebezpieczną wyprawę, której priorytetem jest znalezienie domu dla giganta. Jedną z osób zaangażowanych w podróż jest młoda sierota Mia, którą z Kongiem łączy silna więź. Niespodziewanie na drodze podróżników staje Godzilla, która z niewyjaśnionych powodów sieje zniszczenie na całej planecie. Kong staje w obronie ludzkości. Dochodzi do starcia dwóch groźnych postaci.

Nomadland – premiera 19.06 (dramat)

Główna bohaterka Fern pakuje swojego vana i wyrusza w drogę, jako współczesna nomadka, która w wyniku recesji utraciła cały swój dobytek. Film przedstawia historię Lindy May, Swankie i Boba Wellsa, prawdziwych nomadów, którzy stają się nauczycielami i kompanami Fern w podróży po amerykańskim Zachodzie.

Na rauszu – premiera 19.06 (dramat/komedia)

To opowieść o grupie przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej. Mężczyźni wcielają w życie ekscentryczną teorię, która mówi, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Nauczyciele nie przewidują jednak skutków, jakie niesie ze sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu alkoholu we krwi – przez całe dnie, nawet w pracy.

Inne propozycje:

Mortal Kombat – premiera 28.05 (akcja/fantasy)

Tom i Jerry – premiera 11.06 (animowany)

Cały, szczegółowy repertuar znajdziemy na stronie internetowej Kina Zacisze.

Subskrybuj piekary.info

google news icon