Kacper Pawłowski z sukcesem na Cracow Dance Festiwal

Taniec od zawsze był nierozłącznym elementem jego życia. Kacper Pawłowski zaczął tańczyć w wieku 6 lat. Piekarzanin jest idealnym przykładem, że ciężka praca się opłaca – w tańcach latynoamerykańskich nie ma sobie równych.

Kacper Pawłowski już od najmłodszych lat wykazywał szczególne zdolności taneczne. Jego rodzina cały czas go wspierała i motywowała do dalszych działań. Już w wieku 13-lat miał na swoim koncie udział w 72 turniejach, w których zdobył 58 pucharów. Mimo młodego wieku idealnie łączył wielogodzinne treningi, udział w zawodach i naukę w szkole. Uczył się w wolnych chwilach, których miał niewiele, lecz mimo tego otrzymywał bardzo dobre stopnie. Wraz ze swoją wieloletnią partnerką, Magdaleną Dederko, zostali Mistrzami Świata w Tańcach Latynoamerykańskich. Para cały czas pnie się do góry, występując na międzynarodowych konkursach tanecznych w takich państwach jak Francja czy Włochy.

Wygrana w Krakowie

Kacper Pawłowski wraz z Magdaleną Dederko niemal z każdego turnieju przywożą ze sobą medal lub puchar. Nie inaczej było podczas Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT, który odbył się 15-16 maja 2021 roku na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej Suche Stawy w Krakowie. W kategorii wiekowej 16-20, taniec latino, para zdobyła pierwsze miejsce.

Parze gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów!

fot. Facebook Kacper Pawłowski & Magdalena Dederko

Subskrybuj piekary.info

google news icon