Kabaret SMILE już w najbliższą sobotę w Radzionkowie

Miłośnicy dobrego humoru, ironicznych żartów i ciętych ripost powinni być zadowoleni. W najbliższą sobotę, czyli 2 października br. na scenie Centrum Kultury „Karolinka” w Radzionkowie pojawi się Kabaret SMILE. Poznajcie szczegóły.

Zdj Öcie gé wne

Kabaret SMILE już w ten weekend

Nie macie planów na zbliżający się weekend, ale wiecie co to dobry humor? Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się na występ Kabaretu SMILE, który zagości na deskach Centrum Kultury „Karolinka” w najbliższą sobotę, czyli 2 października br. o godzinie 18:00. Przecież z Piekar Śląskich do Radzionkowa jest "rzut beretem", prawda? Kabaret SMILE jak nikt inny, potrafi dostrzec komiczną stronę otaczającej rzeczywistości. Dlatego lepiej zabierzcie ze sobą chusteczki. Zwykle podczas ich występów, widownia zalewa się łzami.

A co z biletami?

Naturalnie nasuwa się pytanie, gdzie można nabyć bilety i ile kosztują. Cena biletów to 70 zł za miejsce na balkonie i 80 zł za miejsce na parterze. Możecie je nabyć poprzez:

  • Oficjalną stronkę CK Karolinka - https://karolinka.art.pl/wydarzenia/kup-bilet/kabaret-smile---tu-i-teraz-582
  • Biletyna.pl - https://biletyna.pl/event/view/id/172337
  • Kupbilecik.pl - https://www.kupbilecik.pl/imprezy/58718/radzionkow/kabaret.smile/

Zgadza się, to takie proste.

Tu i teraz

To najnowszy program Kabaretu SMILE, który po prostu trzeba zobaczyć. Spektakl odnosi się do sytuacji z życia codziennego, ale jak słusznie możecie się domyślać, SMILE nadał im zupełnie nowego wymiaru. Podczas występu nie zabraknie sytuacyjnych żartów, ironii i ogromnej dawki humoru. Nie czekajcie i rezerwujcie bilety.

Udany, sobotni wieczór? Tylko w towarzystwie Kabaretu SMILE

Centrum Kultury Karolinka

Plac Jana Pawła II 2,
41-922 Radzionków
Tel. (kasa): 32 286 64 54 wew. 25
Tel. (organizator): 883 133 688

Wydarzenie na Facebooku

Subskrybuj piekary.info

google news icon