Jakie urzędy i instytucje w Piekarach Śląskich będą nieczynne 30.04.2021r.?

Kilka placówek postanowiło rozpocząć weekend majowy już w piątek 30 kwietnia. Sprawdźmy, które jednostki będą tego dnia nieczynne.

Urzad miasta

W jakich miejscach nie załatwimy jutro spraw?

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, znajdujący się przy ul. Biskupa Nankera 103 w dniu 30.04.2021r. będzie nieczynny dla petentów. Zgodnie z Zarządzeniem nr 7/2021 pracownicy MOPR mają dzień wolny od pracy w zamian za święto 1 maja 2021 roku, które wypada w sobotę.

Ponadto tego samego dnia zamknięte będzie również Centrum Usług Społecznych przy ul. Żwirki 23. W związku z tym, iż placówka będzie nieczynna odwołane zostają wszystkie rezerwacje, które były zaplanowane na ten dzień. Przedsiębiorstwo informuje, iż z każdą organizacją, która miała zarezerwowane pomieszczenie skontaktuje się telefonicznie.

Urząd Miasta i Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Miejski będzie czynny w godzinach od 7.30 do 15.30, czyli tak jak w każdy piątek. W takich godzinach będzie również otwarty Urząd Stanu Cywilnego. Pomimo nadchodzącej jednostki będą przyjmować petentów w standardowych godzinach urzędowania.

Powiatowy Urząd Pracy

Tutaj również nie przewiduje się zmian w godzinach pracy placówki. Powiatowy Urząd pracy w Piekarach Śląskich będzie czynny w godzinach od 7.30 do 15.30Terminy wstawienia się do Urzędu lub obowiązkowego kontaktu telefonicznego znajdują się w harmonogramie dostępnym na internetowej stronie PUP – www.piekaryslaskie.praca.gov.pl. Pracownicy placówki kontaktują się z osobami zarejestrowanymi telefonicznie lub mailowo. Ponadto jednostka rekomenduje rejestrację elektroniczną za pomocą portalu www.praca.gov.pl. Osobiste wizyty w Urzędzie możliwe są po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu i godziny.

Subskrybuj piekary.info

google news icon