Instagramowy konkurs biblioteczny

Żeby urozmaicić letni wypoczynek stałym bywalcom biblioteki oraz zachecić do przyjemnego spędzania czasu z książką wszystkim niezdecydowanym, Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich ogłasza wakacyjny konkurs instagramowy.

Ksiazka

Co zrobić, żeby wziąć w nim udział? Zasady są bardzo proste! Wystarczy obserować profil @biblioteka_piekary na Instagramie. Następnie zrobić zdjęcie siebie z książką, albo książki bez siebie, albo książki na wakacjach, albo książki w domym zaciszu… generalnie: dozwolona jest własna inwencja twórcza. Ważne, żeby na fotografii pojawiła się książka, no i żeby było kratywnie oczywiście. Zdjęcie publikujemy na swoim profilu i koniecznie dodajemy #bcilato. Orgaznizatorzy czekają na zgłosznia do końca wakcacji, czyli do 31 siepnia. Dla uczestników jako nagrody czekają bony podarunkowe do Empiku (za które nabyć można na przykład kolejne książki). Szczęśliwych zwycięzców lub, jak kto woli, szczęśliwych posiadaczy nowych, pachnących farbą drukarską tomów poznamy 11 września.


Szczegóły konkursu sprawdzić można na stronie piekarskiej biblioteki: http://www.biblioteka.piekary.pl/
Nie pozostaje nam więc nic innego, jak sprawdzić, która książka z naszego regału jest najbardziej fotogeniczna i wyróżnić ją piękną sesją zdjęciową.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Zamek Krasiczyn

Zamek w Krasiczynie. Perła renesansu w Polsce zaprasza!

Gorlice fot Natalia Pacana Roman

Gorlice – niepisana stolica Beskidu Niskiego

Zdjęcie Główne

Jura Krakowsko-Częstochowska - atrakcje dla każdego

Zdjęcie Główne

Lubuskie – polska Toskania na zachodzie kraju

Zdjecie główne TG

Gdzie spędzić wakacje? Oczywiście w Tarnowskich Górach!

Biała Małpa

Meksykańska kuchnia w samym sercu Katowic

Zdjęcie Główne Centrum Dziedzictwa Szkła

Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. Przygoda dla każdego!