Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Uwaga! Zaginęła 13-letnia Patrycja Pałoń. Trwają poszukiwania

patrycja-pałoń.jpg

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich poszukują 13-letniej mieszkanki Bytomia, która ostatni raz była widziana w naszym mieście. Jak wyglądała dziewczyna w dniu zaginięcia?

Do zaginięcia dziewczyny doszło w dniu 12 stycznia 2021 roku. Najprawdopodobniej Patrycja Pałoń około godziny 18.00 pokłóciła się ze znajomym, a następnie pobiegła w kierunku ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich. Świadkowie widzieli ją na przystanku autobusowym Szarlej Poczta, w kierunku Bytomia. Nikt jednak nie wie, czy dziewczyna wsiadła do autobusu. Od tego momentu 13-latka nie kontaktowała się z rodzicami ani przyjaciółmi.

Rysopis i ubiór zaginionej

Dziewczyna ma 158 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Włosy w kolorze ciemnego brązu sięgają jej do ramion. Patrycja Pałoń ma niebieskie oczy, a jej znakiem szczególnym jest kolczyk pod wargą. Bytomianka, w dniu zaginięcia była ubrana w: czarną kurtkę z kapturem, jasne jeansowe spodnie, białą bluzę z napisem „North Carolina Academy” oraz białe buty za kostkę. 

Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej dziewczyny proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Piekarach Śląskich pod nr tel. 47 85 322 00 bądź z najbliższą jednostką Policji.

fot. Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich

Search