Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Poszukiwany sprawca kradzieży 5 tysięcy złotych [ZDJĘCIA]

Previous Next

Podczas gorączki świątecznych zakupów zapominamy o bożym świecie. Emocjom uległ również mężczyzna, który pod koniec ubiegłego roku zostawił portfel w jednym ze sklepów. Okazję wykorzystał złodziej, który przy użyciu cudzej karty bankomatowej wypłacił 5 tysięcy złotych. Poznajmy szczegóły sprawy.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich poszukują mężczyzny, który dopuścił się wypłaty gotówki w kwocie 5 tysięcy złotych przy użyciu cudzej karty bankomatowej. Podczas działań ustalono, iż jeden z mieszkańców Piekar Śląskich pod koniec 2020 roku zgubił swój portfel i najprawdopodobniej zostawił go w jednym ze sklepów. Zguba trafiła jednak w ręce złodzieja, który wykorzystał kartę bankomatową znajdującą się w portfelu i wypłacił za jej pomocą łącznie kwotę 5 tysięcy złotych. Ten czyn nie ujdzie mężczyźnie na sucho - jego wizerunek zarejestrowała kamera znajdująca się w bankomacie. Policja opublikowała zdjęcia podejrzanego.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje pozwalające ustalić tożsamość złodzieja proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich po nr tel. 47 85 322 00, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Policja gwarantuje anonimowość.

fot. Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich

Search