Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Plac zabaw w Dąbrówce Wielkiej wyremontowany

Mamy dobrą wiadomość dla rodziców i ich pociech. Plac zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Dąbrówce Wielkiej nareszcie jest gotowy! Skończyły się właśnie prace remontowe. 


Dzieciaki będą miały w końcu gdzie się bawić! Plac zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Dąbrówce Wielkiej nareszcie jest już po niezbędnych naprawach.

- Został odnowiony, pomalowany, trawa wykoszona, piasek wymieniony - informuje Krzysztof Turzański, wiceprezydent Piekar Śląskich. - Mam nadzieję, że sukcesywnie będę mógł przekazywać kolejne dobre informacje z placów zabaw w innych dzielnicach Piekar Śląskich. Lista potrzeb i oczekiwań jest długa, ale krok po kroku… zrealizujemy wszystko - dodaje. 

To nie koniec z remontami placów zabaw 

Jak zapowiada Krzysztof Turzański, w przyszłym roku w budżecie miasta zostaną zabezpieczone środki na rozbudowę i remonty większej ilości placów zabaw. Przypomnijmy, że przy Miejskiej Szkole Podstawowej nr 15 powstaje Centrum Aktywności (projekt z budżetu obywatelskiego). Na terenie Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 1 natomiast plac zabaw zyska nawierzchnię ze sztucznej trawy.

fot. Krzysztof Turzański 

Search