Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Piekary Śląskie: kiermasz walentynkowy WTZ

Previous Next

Podopieczni piekarskich Warsztatów Terapii Zajęciowej cyklicznie wykonują różnego rodzaju ozdoby, które później są sprzedawane. Z okazji Walentynek WTZ zaprasza na kolejną edycje kiermaszu - tym razem walentynkowego. To dobra okazja by kupić ręcznie robiony prezent dla swojej drugiej połówki.

Wychowankowie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich od lat zaskakują swoimi umiejętnościami plastycznymi. Wyroby, które wychodzą spod ich rąk są niepowtarzalne. Nie znajdziemy podobnych egzemplarzy w sklepach znanych sieciówek. Z okazji Walentynek, WTZ postanowiło ponownie  zorganizować kiermasz i wystawić dzieła swoich podopiecznych na sprzedaż. Do kupienia będą różnego rodzaju serduszka, stroiki z kwiatami, zawieszki czy świeczniki.

Kiermasze potrwają dwa dni - od 10 do 11 lutego. Pierwszego dnia dzieła wyroby handmade będą do kupienia w budynku Urzędu Miasta Piekary Śląskie przy ul. Bytomskiej 84, przy Punkcie Informowania Mieszkańców. Stoiska będą czynne od godz. 9.00 do 13.00. 11 lutego kiermasz odbędzie się w siedzibie WTZ przy ulicy Przyjaźni 48 w Piekarach Śląskich. Wszyscy chętni będą mogli nabyć ozdoby od godz. 8.00 do 15.00. 

fot. Facebook WTZ Piekary Śląskie

Search