Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Piekarskie Cztery Pory Roku – zostań autorem zdjęć do kalendarza na 2022 rok

konkurs.jpg

Pasjonujesz się fotografią? Lubisz robić zdjęcia, a na dodatek kochasz miasto Piekary Śląskie? Przyszedł czas by połączyć te dwie rzeczy. Właśnie ruszył konkurs fotograficzny, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody.

Konkurs „Piekarskie Cztery Roku” ma za zadanie nie tylko wyłonić najlepszych autorów zdjęć, które znajdą się w przyszłorocznym kalendarzu, ale również promować miasto, jego walory historyczne, krajobrazowe i kulturowe. Fotografie powinny obrazować miejsca, które są wizytówkami Piekar Śląskich np. Kopiec Wyzwolenia, Bazylika NMP czy kalwaria. Warto również zwrócić uwagę na Kocie Górki czy schrony bojowe. Nie trzeba iść jednak utartym szlakiem, można również samemu się zastanowić, który obiekt zasługuje na pokazanie go w kalendarzu. Maksymalna ilość zdjęć, jaką każdy uczestnik może przesłać to 12 fotografii.

Kalendarz prawdopodobnie przyjmie format A3 i będzie zawierał dwanaście zdjęć, które zobrazują poszczególne miesiące w naszym mieście. Termin dostarczania prac mija 21.10.2021 roku. Fotografie można przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 5.11.2021r. Na internetowej stronie Urzędu Miasta Piekary Śląskie – piekary.pl. Dodatkowo uczestnicy konkursu zostaną poinformowani o jego wynikach telefonicznie. 

Nagrody w konkursie

Autor zdjęcia, który uzyska najwyższą ocenę jury, a tym samym zajmie I miejsce, otrzyma nagrodę pieniężną w kwocie 1000 złotych. Osoba na II miejscu zyska 500 zł, a uczestnik, który zajmie III pozycję zostanie nagrodzony kwotą 250 zł. Biorąc pod uwagę powyższe, gra jest warta świeczki. Dodatkowo organizator konkursu przewiduje przyznanie wyróżnień w formie nagród rzeczowych. 

Poniżej znajduje się regulamin konkursu oraz niezbędne załączniki. 

Regulamin konkursu "Piekarskie Cztery Pory Roku"

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Załącznik nr 4

Załącznik nr 5

Search