header newses

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Kolejna odsłona kiermaszu świątecznego WTZ Piekary Śląskie

Previous Next

Piekarskie Warsztaty Terapii Zajęciowej ponownie zapraszają na kiermasz. Będzie można na nim nabyć piękne ozdoby świąteczne wykonane przez podopiecznych placówki. 

Unikalne ozdoby

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami. Co roku Polacy kupują masę ozdób świątecznych w popularnych sklepach, by później udekorować nimi swój dom. Produkty w takich miejscach są zazwyczaj oklepane i identyczne, jak w poprzednich sezonach. Na szczególną uwagę zasługują zatem wyroby handmade – czyli przygotowane własnoręcznie. Właśnie takie ozdoby będziemy mogli nabyć na jutrzejszym kiermaszu, organizowanym przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich. Wydarzenie odbędzie się w godzinach popołudniowych, między 14.00 a 17.00. Wyroby będą dostępne w jednostce WTZ znajdującej się przy ul. Przyjaźni 48 w Piekarach Śląskich.

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich już od 14 lat wspierają i opiekują się swoimi podopiecznymi. To miejsce, w którym osoby niepełnosprawne nie tylko uczą się nowych umiejętności, ale też wchodzą w interakcje międzyludzkie i zawierają przyjaźnie. WTZ cyklicznie organizują kiermasze na których możemy nabyć ozdoby okolicznościowe wykonane przez wychowanków placówki. Jutrzejsze wydarzenie jest trzecią odsłoną cieszącego się dużą popularnością kiermaszu świątecznego organizowanego przez WTZ Piekary Śląskie. Dwie pierwsze akcje odbyły się w listopadzie. 

fot. Facebook Warsztaty Terapii Zajęciowej

Search