header newses

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Basen, spa, strzelnica sportowa – miasto szuka projektanta

basen.jpg

Niemożliwe stało się możliwe – budowa krytego basenu wraz z licznymi obiektami rozpocznie się w niedalekim czasie. Aktualnie miasto ogłosiło przetarg dotyczący stworzenia koncepcji architektoniczno-budowlanej zagospodarowania wskazanego terenu. Budowa odbędzie się w systemie modułowym, co oznacza, że z każdego budynku będzie można korzystać jeszcze przed ukończeniem całej inwestycji.

Budowa całego kompleksu sportowego z prawdziwego zdarzenia to nie lada wyzwanie. Nie tylko wymaga dużej ilości czasu, ale też sporego nakładu pieniedzy . Inwestycja została więc podzielona na kilka części. Pierwszą z nich jest budowa krytego basenu pływackiego wraz z ośmioma torami. Następnie zostanie stworzona strefa cicha i SPA. W trzecim etapie prace będą obejmować budowę hali sportowej, fitness i  siłowni. Zaś ostatni element będzie dotyczyć strzelnicy sportowej. Aktualnie stoimi na początku drogi – ogłoszono przetarg na stworzenie koncepcji architektoniczno budowlanej.

Kto może zostać wykonawcą?

O udział w przetargu mogą starać się przedsiębiorstwa, które w ciągu ostatnich 3 lat wykonały co najmniej jedną usługę polegającą na sporządzeniu m.in. koncepcji architektoniczno-budowlanej czy dokumentacji projektowej na budowę, rozbudowę lub remont krytego basenu, hali sportowej czy strzelnicy sportowej o wartości usługi co najmniej 50 000,00 zł brutto. Ponadto firma musi dysponować przynajmniej jedną osobą posiadającą uprawnienia do projektowania lub kierowania robotami  budowlanymi w specjalności m.in. architektonicznej. Dodatkowo wykonawca musi wpłacić wadium w wysokości 2 500,00 zł na rachunek bankowy zamawiającego: PKO Bank Polski SA nr 05 1020 2313 0000 3402 0556 3525.

Oferty należy składać do godz. 11.30 12.01.2021r. Szczegółowe informacje dotyczące przetargu znajdziemy TUTAJ.

fot. krzysztofturzanski.pl

Search