Imprezowy weekend pod Kopcem Wyzwolenia. Wystąpią m.in.: Cleo, Akcent i Baciary

Pod Kopcem Wyzwolenia odbędzie się trzydniowa impreza muzyczna z okazji kolejnych urodzin Radia Piekary. Od 13 do 15 maja w Piekarach pojawią się największe polskie gwiazdy muzyki pop, w tym m.in.: Cleo, Akcent, Long & Junior, Baciary i Faster

Radio Piekary obchodzi swoje 26. urodziny. Z tej okazji w dniach 13-15 maja na placu pod Kopcem Wyzwolenia odbędzie się muzyczne wydarzenie.

Trzydniowa muzyczna impreza

W piątek, 13 maja wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16 i potrwa do północy. Początkowo odbędą się koncerty: Cleo, Wac Toja. Sonia Maselik, Vibe House Club z Dawidem Artystą, Pablo S x Pabian X Franczesko. Impreza Hello Party za sterami na żywo Adam Gruca, a koncert poprowadzi Sebastian Mierzwa.

W sobotę, 14 maja impreza również rozpocznie się o 16, a zakończy o północy. Tego dnia wystąpią: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Long & Junior, Discoboys, Shantel, Lajkers, Pablo. II dnia wydarzenia zorganizowana zostanie impreza Hello Party na żywo - ponownie za sterami Adam Gruca, a prowadzącymi koncert będą Inga Papkala oraz Paweł Zięba.

W niedzielę, 15 maja ostatni dzień wydarzenia rozpocznie się o godzinie 15, zakończy o północy. Goście na scenie zobaczą: Baciary, Dejw, Skorusa, Faster, Marioo. Między występami oraz po nich impreza muzykę będzie miksował Brajan Borgowski, a prowadzącym koncert będzie Sebastian Mierzwa.

Dodatkowymi atrakcjami pod Kopcem będzie czeski Luna-Park, czyli największe objazdowe wesołe miasteczko. Dodatkowo goście będą mogli skorzystać z urozmaiconej strefy gastronomicznej.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Urodziny Radia Piekary zdjęcia

Najlepsze zdjęcia z trzydniowych Urodzin Radia Piekary

Urodziny Radia Piekary

Ostatnie poprawki przy Kopcu przed urodzinami Radia Piekary

Piekary Śląskie, spotkanie z Mikołajem

Spotkanie ze św. Mikołajem w Piekarach Śląskich

Próba zespołu Oberschlesien tydzień przed premierowym koncertem

Oberschlesien wydaje nową płytę. Rozmowa z Marcelem Różanką

Muzeum Powstań Śląskich Zdjęcie Główne

Do Muzeum Powstań Śląskich na lekcje, warsztaty i urodziny!

Zdjęcie główne

Nie masz planów na weekend? Odwiedź Rabkę-Zdrój

Kopalnia Soli w Bochni

Dlaczego warto odwiedzić Kopalnię Soli w Bochni