#Hot16challange w wykonaniu władz miasta

To dopiero hit internetu! Zastępcy prezydent - Krzysztof Turzański i Paweł Słota wraz z Tomaszem Wesołowskim, przewodniczącym Rady Miasta Piekar Śląskich, nagrali wspólnie #hot16challange. Teledysk można zobaczyć na oficjalnej stronie miasta.

Teledysk

- Dopadł nas covid - rapują zastępcy prezydent Piekar Śląskich - Krzysztof Turzański, Paweł Słota wraz z Tomaszem Wesołowskim, przewodniczącym Rady Miasta Piekar Śląskich. Tak właśnie nazywa się ich #hot16challange, które w ciągu 3 dni od opublikowania na facebook'u zyskało ponad 300 reakcji!

Zanim powstał wspólny teledysk i profesjonalne nagranie, każdy z raperów zmagał się z wyzwaniem osobno, w domowym zaciszu.

- Każdy z nas zmierzył się z problemem na swój sposób – indywidualnie. Produkowaliśmy rap w zaciszach swoich domów, co przyniosło… hm… ciekawe… eee… efekty. W końcu jednak zebraliśmy się w trójkę, połączyliśmy nasze pomysły, nasze teksty i nasze głosy - przyznaje Krzysztof Turząński na swoim blogu. - Staraliśmy się jednak zachować odpowiednią dozę dystansu do siebie, humoru i przynajmniej wywołać uśmiech na Waszych twarzach. Jestem przekonany, że to ostatnie na pewno się udało.

To jednak na bazie nagrania Pawła Słoty, drugiego zastępcy prezydent Piekar Śląskich powstał utwór "Dopadł nas covid". Jak wypadli przedstawiciele władz miasta? Oceńcie sami!

https://www.youtube.com/watch?v=A4pl02r7kMs

https://www.youtube.com/watch?v=_rlYWMOZ68U

Subskrybuj piekary.info

google news icon