Groźny wypadek na skrzyżowaniu Długosza. Motorowerzysta zderzył się z samochodem

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Makuszyńskiego i Długosza. Motorowerzysta jadąc z drogi podporządkowanej uderzył w bok samochodu marki Volkswagen. Droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR.

Do wypadku doszło w czwartek, 11 sierpnia około godziny 10:30. W jadącą samochodem marki Volkswagen kobietę na skrzyżowaniu ulic Kornela Makuszyńskiego i Jana Długosza wjechał motorowerzysta.

Poszkodowanemu obecnie jest udzielana pomoc przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Na miejsce wezwana została także policja i straż, którzy zabezpieczają miejsce zdarzenia. Na miejscu - na pobliskiej łące lądował śmigłowiec LPR, który przetransportuje mężczyznę do okolicznego szpitala.

Droga jest całkowicie zablokowana. Mł. asp. Łukasz Czepkowski, oficer prasowy piekarskiej komendy poinformował nas, że utrudnienia na tym odcinku potrwają przez co najmniej dwie godziny.

AKTUALIZACJA 11.08, 11:38

Jak informuje Łukasz Czepkowski, 57-letni piekarzanin jadąc z podporządkowanej ulicy Makuszyńskiego wjechał w bok samochodu volkswagen poruszającego się Jana Długosza. Pojazdem kierowała 39-letnia piekarzanka. Obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Mężczyzna z urazem nogi został przewieziony przez karetkę pogotowia do szpitala. Śmigłowiec LPR został odesłany. Utrudnienia na tym odcinku potrwają do koło godziny 12:30.

Subskrybuj piekary.info

google news icon