Gra terenowa MDK2 pt. „Wehikuł czasu, czyli powstańczy spacer po Piekarach”

W 100. rocznice wybuchu III Powstania Śląskiego odbędzie się spacerowa terenowa. Dzięki niej poznamy wiele ciekawostek historycznych, o których do tej pory nie mieliśmy nawet pojęcia. W zabawie oprócz logicznego myślenia i kojarzenia faktów przyda się dobra orientacja w terenie.

Kompas

Organizatorem wydarzenia jest Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Piekarach Śląskich. Z okazji okrągłej rocznicy wybuchu III Powstania Śląskich, 3 maja 2021 roku w godzinach od 10.00 do 16.00 odbędzie się terenowa gra pt. „Wehikuł czasu, czyli powstańczy spacer po Piekarach”. Wszystkie osoby, które chciałyby poznać ciekawostki dotyczące historii naszego miasta powinny wziąć udział w zabawie. Dostępne będą dwie wersje gry: rodzinna i profesjonalna. Karty startowe wraz z regulaminem i instrukcją gry, które należy wydrukować będą dostępne na Facebooku (w wydarzeniu) oraz stronie internetowej www.mdk2.piekary.pl. Dodatkowo papierową wersję powyższych dokumentów będzie można odebrać 3 maja w godzinach trwania zabawy (10.00-16.00) w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury nr 2 przy ul. Popiełuszki 1 w Piekarach Śląskich.

Na wszystkich uczestników czeka moc zagadek i wiele miejsc do odwiedzenia, które dostarczą niezbędnych informacji do ich rozwiązania. Dla pierwszych 30 osób/drużyn/rodzin, które najszybciej przebrną przez całą grę przewidziano zestawy upominków. W zabawie mogą wziąć udział wszyscy, niezależnie od wieku. Warto regularnie śledzić profil MDK2 na Facebooku, ponieważ pojawią się tam kolejne wskazówki dotyczące wydarzenia.

Subskrybuj piekary.info

google news icon