Gala „Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości” - Koleje Śląskie otrzymały wyróżnienie!

W piątek 2 czerwca 2023 r. w Zameczku Myśliwskim w Promnicach odbyła się coroczna Gala „Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości”. Ta wyjątkowa impreza była zwieńczeniem konkursu organizowanego przez Okręgową Izbę Przemysłowo-Handlową w Tychach oraz Prezydenta Miasta Tychy. Zwycięzcy otrzymali HERMESY BIZNEZU i po raz pierwszy EKO-HERMESY. Okazuje się, że Koleje Śląskie również znalazły się w zaszczytnym gronie laureatów. Szczegóły poniżej.

Nagroda KŚ

Gala „Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości” już za nami

Nie da się ukryć, że finałowa Gala konkursu była wyjątkowym wydarzeniem, które stworzyło doskonałą okazję do uhonorowania i wyróżnienia najbardziej innowacyjnych oraz dynamicznie rozwijających się firm, a także przedsiębiorców z regionu. W wydarzeniu wzięło udział kilkuset gości, jak na przykład ambasador Republiki Rwandy w Polsce prof. Anastase Shyaka, a także senatorowie, posłowie, samorządowcy i przedstawiciele świata biznesu.

Tegoroczna Gala była współfinansowana ze środków budżetu Samorządu Województwa Śląskiego. Partnerami Gali byli: Koleje Śląskie Sp. z o.o., PEC Tychy, Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A., Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., PKO Bank Polski SA, Veolia PL Energy Polska S.A. Z kolei Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli Śląskie. Pozytywna energia, Marszałek Województwa Śląskiego - Jakub Chełstowski, a także Andrzej Dziuba - Prezydent Tychów. Oczywiście nie można zapominać o Patronatach Medialnych, czyli Twoje Tychy- bezpłatny tygodnik oraz Europerspektywy.

HERMESY BIZNESU oraz EKO-HERMESY rozdane!

Czerwcowa Gala była idealną okazją do wręczenia nagród HERMESÓW BIZNESU i - po raz pierwszy - EKO-HERMESÓW. Konkursowe jury przyznało następujące nagrody oraz wyróżnienia:

  • W kategorii DEBIUT wyróżnienie otrzymała firma MEBLEARTE.pl Jacek Dziwak za usługi projektowania i produkcji mebli.
  • W kategorii USŁUGA wyróżniono dwie firmy - BIAŁECKI Welding Center Sp. z o.o. oraz firmę Estima Stomatologia Estetyczna Iwona Ptak za profesjonalne usługi stomatologiczne.
  • W kategorii PRODUKT nagrodę otrzymało Tyskie TBS Sp. z o.o. za centrum mieszkalno-usługowe Bielska 103.
  • W kategorii FIRMA wyróżnienie otrzymał największy przewoźnik w województwie śląskim - Koleje Śląskie Sp. z o.o.
  • Nagrodę główną w kategorii FIRMA otrzymała firma Gemini Holding Sp. z o.o. właściciel m.in. Gemini Park Tychy.

Warto podkreślić, że po raz pierwszy podczas Gali Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości przyznano EKO-Hermesy, czyli nagrody dla firm, które w szczególny sposób realizują założenia ekologiczne. Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować zwycięzcom i życzyć kolejnych sukcesów.

Subskrybuj piekary.info

google news icon