Filmowa i musicalowa muzyka na piekarskiej scenie. Przed nami Koncert Noworoczny 2022

Ostatni weekend stycznia możemy spędzić przy dźwiękach najsłynniejszych światowych utworów. Wystarczy przyjść do Miejskiego Domu Kultury.

Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach
Koncert Noworoczny w Piekarach Śląskich

Noworoczny Koncert w Piekarach Śląskich

30 stycznia (niedziela) 2022 roku przed publicznością zaprezentuje się Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

- Została założona w 1973 roku. Posiada bogaty repertuar nawiązujący do folkloru Śląska, który promuje podczas regionalnych występów oraz w uroczystościach o charakterze policyjnym i państwowym. Za udział w wielu działaniach artystycznych, kultywowanie tradycji Górnego Śląska wyróżniona została Złotą Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego. W 2011 r. wydała okolicznościową płytę "Policja Świątecznie". Kapelmistrzem jest asp. szt. Waldemar Skotarski - opowiadają organizatorzy.

Na scenie zobaczymy także solistów: Sylwię Banasik-Smulską, Wiktorię Węgrzyn-Lichosyt i Andrzeja Lichosyta. Muzycy zabiorą nas w muzyczną podróż przez utwory filmowe, musicalowe i rozrywkowe.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 18:00 w siedzibie Miejskiego Domu Kultury przy ul. Bytomskiej 73. Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Darmowe wejściówki odebrać można w kasie Miejskiego Domu Kultury.

Subskrybuj piekary.info

google news icon