Dzień Dzień baniek mydlanych i święto kolorów przy Kopcu Wyzwolenia. Huczne imprezy na rozpoczęcie wakacji

Najbliższy weekend zapowiada się pod znakiem kolorowych proszków i baniek mydlanych. 3 lipca przy Kopcu Wyzwolenia odbędzie się festyn rodzinny. Dodatkowymi atrakcjami będą dmuchańce, konkursy i strefa gastronomiczna.

UM Piekary
Dzień baniek mydlanych i święto kolorów

W niedzielę, 3 lipca zorganizowany zostanie dwuetapowy festyn rodzinny. Dzień baniek mydlanych rozpocznie się o godzinie 15. Organizatorzy wydarzenia zapewniają nieograniczoną ilość płynu do baniek mydlanych, tak by każdy z uczestników miał możliwość stworzenia na własną rękę baniek.

Oprócz tego, organizatorzy podejmą się próby zamykania dzieci w bańce mydlanej, stworzenia chmury bańkowej, a nawet bańkotronów. W trakcie wydarzenia organizowane będą konkursy, których zwycięzcy otrzymają słodkie upominki. Uczestnicy imprezy do dyspozycji będą mieli także dmuchańce i strefę gastronomiczną. Podczas wydarzania pojawi się też gość specjalny.

- Kicia Kocia, która jest z nami praktycznie przez cały czas trwania imprezy z małymi przerwami na chwilę oddechu. Będzie można potańczyć z nią, poprosić o autograf, posłuchać bajeczek, przytulić i zrobić pamiątkowe zdjęcie w jej pokoiku - zachęcają do udziału organizatorzy.

Kolejne święto kolorów w Piekarach

O godzinie 17: 30 rozpocznie się święto kolorów. Już pięć minut od oficjalnego startu odbędzie się pierwszy wyrzut kolorów. Organizatorzy łącznie wyznaczyli pięć wyrzutów proszków, które odbędą się o: 18:05, 18:35, 19:05 oraz 19:35.

Proszki holi będą dostępne dla uczestników na wyznaczonym stoisku aż w ośmiu kolorach. W trakcie trwania wydarzenia obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków. Organizatorzy podkreślają, że zasada została wprowadzona ze względu na poprawę bezpieczeństwa uczestników i polepszenia jakości imprezy. - Nasze proszki mają odpowiednie certyfikaty, atesty, są całkowicie bezpieczne i łatwo spierają się z odzieży - podkreślają.

Subskrybuj piekary.info

google news icon