Dwa wypadki jednego dnia na piekarskich drogach. Dwóch motocyklistów trafiło do szpitala

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce przy ul. Bednorza. Mężczyzna kierujący motocyklem Honda zderzył się z samochodem osobowym z przyczepką marki Citroen. Motocyklista został przewieziony do szpitala. Do drugiego ze zdarzeń doszło przy ulicy Wyszyńskiego, tam motocyklista straciła panowanie nad pojazdem i wywróciła się na jezdnię, również została zabrana do szpitala.

KMP Piekary
Wypadek przy ulicy Wyszyńskiego Piekary

Do dwóch zdarzeń drogowych w krótkim odstępie czasowym doszło po godzinie 15 we wtorek, 7 czerwca. W ich wyniku dwóch motocyklistów trafiło do szpitala.

- Do pierwszego wypadku doszło przy ulicy Bednorza w Brzezinach Śląskich. Kierujący motocyklem marki Honda wjechał w bok samochodu osobowego marki Citroen. Mężczyzna z urazem ręki został zabrany przez karetkę pogotowia - wyjaśnia sierż. szt. Łukasz Czepkowski, oficer prasowy piekarskiej jednostki.

Na tę chwilę wyjaśniane są przyczyny i okoliczności zdarzenia. Pasażerowie samochodu osobowego nie odnieśli obrażeń.

Straciła panowanie nad pojazdem

Do drugiego zdarzenia na terenie Piekar doszło po godzinie 15:30. Przy ul. Wyszyńskiego kobieta jadąca w kierunku Brzozowic, kierująca motocyklem marki Yamaha z nieznanych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem i przewróciła się na jezdnię. Doznała ogólnych obrażeń ciała, a przejeżdżająca w okolicy karetka pogotowia zawiozła ranną do szpitala.

Subskrybuj piekary.info

google news icon