Drugi koncert Zenona Martyniuka w Piekarach Śląskich

Zenon Martyniuk wraz z zespołem Akcent ma zagrać swój pierwszy koncert 16 maja 2021 roku o godzinie 17.00 w Miejskim Domu Kultury przy ul. Bytomskiej 73 w Piekarach Śląskich. Zainteresowanie wydarzeniem było tak ogromne, iż placówka postanowiła uruchomić sprzedaż biletów na kolejny koncert. Kiedy i o której odbędzie się druga impreza.

Zenon martyniuk

Zenon Martyniuk jest niekwestionowanym królem disco polo. Od wielu lat działa w branży muzycznej. Jest współtwórcą zespołu Akcent. A jego koncie znajdują się takie przeboje jak: „Gwiazda”, „Królowa nocy”, „Pragnienie miłości”, „Przez twe oczy zielone” czy „Przekorny los”. Teledysk do singla „Przez twe oczy zielone” stał się hitem na serwisie YouTube – przekroczył 100 mln wyświetleń. Zenon Martyniuk miał okazję wystąpić podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem. Ponadto we wrześniu 2018 uświetnił koncert „Roztańczony PGE Narodowy”, który był emitowany przez TVP2.

Zenek w Piekarach Śląskich

Pierwszy koncert Zenona Martyniuka wraz z zespołem akcent odbędzie się 16 maja 2021 roku o godzinie 17.00 w Miejskim Domu Kultury przy ul. Bytomskiej 73. Bilety rozeszły się w mgnienia oku. Placówka najprawdopodobniej otrzymywała wiele zapytań dotyczących wydarzenia, ponieważ postanowiono uruchomić sprzedaż biletów na drugi koncert, który odbędzie się tego samego dnia, czyli 16.05.2021r. o godzinie 19.00. Bilety kosztują 45 zł za sztukę i można je nabyć TUTAJ.

fot. Facebook Zenek Martyniuk - Akcent

Subskrybuj piekary.info

google news icon