Doszło do tragedii! Rowerzysta zderzył się z samochodem i wyleciał w powietrze

Doszło do tragicznego wypadku na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej numer 911 z ulicą Jana Pawła II. Samochód potrącił rowerzystę, który wyleciał w powietrze i upadł na jezdnię. Nie przeżył konfrontacji z samochodem

Rower

Do tego tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem około godziny 19.00 niedaleko Kopca Wyzwolenia. Kierowca samochodu podczas wyprzedzania zderzył się z rowerzystą. Uderzenie było tak silne, że kierowca jednośladu wyleciał w powietrze i upadł na asfalt. Został przetransportowany do piekarskiej Urazówki. Niestety nie przeżył konfrontacji z samochodem.

- Moment wypadku uchwyciła kamera jednego z kierowców jadących z tyłu. Wyglądało to po prostu strasznie. Uderzenie było silne, niespodziewane. Rowerzysta nie miał szans zareagować, prawdopodobnie w ogóle nie wiedział co się stało - informuje Krzysztof Turzański, wiceprezydent Piekar Śląskich.

Jak informuje Turzański, rowerzysta miał przy sobie niemieckie dokumenty, nie udało się jeszcze ustalić gdzie mieszkał w Polsce. Na miejscu pracowali funkcjonariusze policji wraz z prokuratorem.

Subskrybuj piekary.info

google news icon