Doświadczona brafitterka radzi: co powoduje źle dobrany biustonosz?

Biustonosz, to niezbędnik każdej kobiety. Niemniej, wiele z nich ma ogromny problem z jego właściwym doborem. Dlaczego dobrze dobrany biustonosz ma tak ogromne znaczenie? Na to pytanie odpowie właścicielka sklepu Bielizna & Brafitting Małgorzata Beczek, który mieści się przy ulicy Dalekiej 31 w Bytomiu. Sprawdźcie.

Bielizna Róża

Najczęściej popełniane błędy

Wiele kobiet kupując biustonosz sugeruje się ceną, a także wyglądem. Niestety, wygląd to nie wszystko, a cena nie zawsze idzie w parze z jakością. Właścicielka bytomskiego sklepu Bielizna & Brafitting Małgorzata Beczek (ulica Daleka 31) doskonale zdaje sobie sprawę z tego problemu. Jakie błędy najczęściej popełnia płeć piękna przy wyborze biustonosza?

- Brafittingiem zajmuje się od wielu lat. Doświadczenie pokazuje mi, że wiele kobiet ma ogromny problem z właściwym dobraniem biustonosza. Jakie błędy popełniają najczęściej? Zwykle wybierają staniki ze zbyt luźnym obwodem pod biustem, a także źle dobraną miseczką, która jest po prostu za mała. W konsekwencji mamy do czynienia z „bułami podpachowymi”, biust nie jest dobrze ukształtowany. To wszystko odbija się na ich zdrowiu. podkreśla właścicielka sklepu Bielizna & Brafitting Małgorzata Beczek.

Źle dobrany biustonosz, a zdrowie

Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy, że źle dobrany biustonosz może odbijać się na ich zdrowiu, inicjując takie dolegliwości jak:

 • Niewłaściwa postawa ciała,
 • Bóle ramion,
 • Bóle kręgosłupa,
 • Migreny,
 • Torbiele,
 • Włókniaki,
 • Guzki,

czy stwardnienia będące efektem sparaliżowania przepływu limfy w naczyniach krwionośnych. Płeć piękna decyduje się na tańszy, zwykle źle dobrany biustonosz kierując się ekonomią.

Nie od dziś wiadomo, że rynek jest zalewany azjatyckimi modelami, które kuszą niskim kosztem. Nikt nie zastanawia się z czego jest zrobiony tańszy biustonosz i jaki jest jego skład. Zwykle ta kwestia pozostaje tajemnicą. Nie można zapominać, że jest on noszony na skórze, która chłonie wszystko jak gąbka.

Dlaczego warto zdecydować się na brafitting?

Powodów jest naprawdę wiele. Kobiety powinny dbać o swoje całe ciało i to od samego początku, jeżeli same tego nie zrobią, to nikt ich w tej kwestii nie wyręczy. Na całe szczęście ten temat jest coraz częściej poruszany przez środowisko medyczne, w tym ginekologów czy fizjoterapeutów. O korzyściach płynących z dobrze dobranego biustonosza mówi również doświadczona brafitterka:

- Dobrze dobrany biustonosz kształtuje piersi, modeluje sylwetkę i co najważniejsze, nie obciąża kręgosłupa. Decydując się na brafitting trzeba się liczyć z nieco większym wydatkiem, ale z drugiej strony jest to inwestycja w siebie. Jeżeli kobieta przez cały rok będzie chodzić w dobrze dobranym biustonoszu, to zadba o swoje piersi i zdrowie. Biustonosz i reszta bielizny są najważniejszym czynnikiem dobrego samopoczucia, jeśli są dobrze dopasowane. dodaje Małgorzata Beczek.

Bielizna Ava
Bielizna Ava

Bielizna & Brafitting Małgorzata Beczek

Odwiedzając sklep Pani Małgorzaty Beczek, możecie nie tylko skorzystać z usługi brafittingu, slimfittingu (dobór bielizny wyszczuplającej), ale również przebierać w ciekawej ofercie bielizny (damskiej i męskiej) czy wyrobów pończoszniczych polskich producentów, jak:

 • Biustonosze,
 • Majtki,
 • Body,
 • Koszule nocne,
 • Piżamy,
 • Skarpetki,
 • Koszul do karmienia piersią i ciążowych,

i wiele więcej. Sklep oferuje również KARTY PODARUNKOWE, które są popularne pośród mężczyzn szukających idealnego prezentu dla swojej drugiej połówki. Bielizna & Brafitting Małgorzata Beczek jest czynna dla swoich klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00. W soboty sklep pracuje nieco krócej, bo od 9:00 do 14:00.

Masz problem z właściwym doborem biustonosza lub innej części bielizny? Skorzystaj z pomocy brafitterki.

Bielizna & Brafitting Małgorzata Beczek zaprasza!
ul. Daleka 31
41-923 Bytom
Tel.: 506 666 200 || FACEBOOK
E-mail: gbeczek@gmail.com

Subskrybuj piekary.info

google news icon