Diamentowe i Złote Gody w Piekarach Śląskich. Dziesięć par świętowało okrągłe rocznice ślubu [ZDJĘCIA]

W piekarskim urzędzie miasta odbyły uroczyste obchody Złotych i Diamentowych Godów dziesięciu małżeństw. Jubilaci otrzymali medale, podziękowania oraz serdeczne życzenia od prezydent miasta oraz kierowniczki Urzędu Stanu Cywilnego.

We wtorek, 24 stycznia do piekarskiego urzędu zaproszonych zostało dziesięć małżeństw z okazji 50. i 60. rocznicy ślubu. Złote Gody obchodzili: Teresa i Marian Boczkiewiczowie, Aniela i Piotr Maruszczykowie, Bożena i Mieczysław Tyczyńscy, Danuta i Kazimierz Kaczmarkowie, Małgorzata i Stanisław Bielakowie, Anna i Jan Bójscy, Kornelia i Henryk Gajdasowie, Antonina i Marian Mazurowie, Edyta i Andrzej Kandziorowie. Natomiast Diamentowe Gody Hildegarda i Jan Głogowscy.

Jubilatom pogratulowała Sława Umińska-Duraj, która wraz z kierowniczką USC - Anitą Rabsztym wręczyła im medale, pamiątkowe listy gratulacyjne i kwiaty.

- To wielkie osiągnięcie, wielki sukces życiowy: stworzyć stabilny, trwały, kochający się i udany związek, szczególnie w dzisiejszych czasach, to jest rzecz niebywała. Szanowni Państwo, jesteście naszą dumą, my się Wami chwalimy, a udzielając ślubów, powołujemy się na Wasz przykład, aby młodzi mogli się na Was wzorować. Jesteście ekspertami od udanych związków. Do trwałego związku nie wystarczy miłość, chociaż ona jest najważniejsza – ale musi być również szacunek i zaufanie, wyrozumiałość, gdyż jak to bywa w życiu – nikt z nas nie jest bez wad - mówiła prezydent Piekar.

Małżeńskie jubileusze w Piekarach Śląskich

Może Cię zainteresować:

Złote i Diamentowe Gody w Piekarach Śląskich. Gratulacje dla szczęśliwych jubilatów!

Autor: Urszula Gołkowska

12/10/2022

Subskrybuj piekary.info

google news icon