Damskie spotkanie przy kawie. Piekarskie Forum Kobiet zaprasza wszystkie zainteresowane

W piątkowe popołudnie panie z Piekar mogą się czuć zaproszone na wydarzenie specjalnie im dedykowane. W planie opowieści z górskich szlaków i wymiana ubraniowo-książkowa.

Piekarskie forum kobiet 2023

Wieczór z Piekarskim Forum Kobiet

Już jutro, 6 października, odbędzie się typowo damskie spotkanie. Rozpocznie się o godzinie 19:00 w Ośrodku Kultury "Andaluzja" (ul. Oświęcimska 45). Uczestniczki będą miały okazję, by nawiązać nowe znajomości, porozmawiać, miło spędzić czas przy kawie. Oprócz tego czekają na nie dodatkowe punkty programu.

Na spotkanie zaproszono Wojciecha Krawczyka. Jest on funkcjonariuszem Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu i prezesem piekarskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, a do tego miłośnikiem pieszych wypraw.

- Opowie Forumowiczkom o swojej pasji, odpowiadając na pytania: czy wędrówki górskie są dla każdego? Czy wiek, płeć, kondycja są ograniczeniem? Co sprawia, że kto raz pokocha góry, będzie niewolnikiem tej miłości do końca życia? Opowieść będzie okraszona pięknymi zdjęciami z górskich wędrówek - zapowiadają organizatorzy.

Do tego zaplanowano także element modowo-lifestylowy. Każda chętna pani będzie mogła wziąć udział w "Wietrzeniu szafy". Wystarczy zabrać ze sobą nieużywane już przedmioty, będące w dobrym stanie, które komuś się jeszcze przydadzą. Mogą to być: ubrania, biżuteria, torebki, akcesoria, a nawet książki czy płyty. Posłużą one do wymiany, oddania lub sprzedaży za niewielką opłatę. Dla uczestniczek tego punktu programu przygotowano dodatkowe niespodzianki - wystarczy przynieść coś z domu.

Piekary slaskie bezplatne badania

Może Cię zainteresować:

Bezpłatne badania profilaktyczne dla pań w Piekarach Śląskich. Kto może z nich skorzystać?

Autor: Urszula Gołkowska

27/09/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon