Czołowe zderzenie skody z toyotą na wysokości Kopca Wyzwolenia. Dwie dziewczynki zabrane do szpitala

Na DW 911 - na wysokości Kopca Wyzwolenia kobieta kierująca skodą zderzyła się z jadącą na przeciwległym pasie toyotą, a ta z kolei z audi. Dwie dziewczynki zostały przetransportowane do szpitala. Droga jest zablokowana, policja wyznaczyła objazdy.

Do zdarzenia doszło około godziny 14. W poniedziałek, 1 sierpnia kobieta kierująca samochodem marki Skoda jadąca w stronę Orzecha z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, zderzając się czołowo z pojazdem marki Toyota, który zderzył się z kolei z audi.

Toyotą podróżowały 3 osoby, z czego dwie dziewczynki w wieku dwóch i siedmiu lat zostały przetransportowane do szpitala, w celu udzielenia pomocy medycznej i dalszych obserwacji.

Kierowcy byli trzeźwi

Jak wyjaśnia mł. asp. Łukasz Czepkowski, oficer prasowy piekarskiej komendy kierowcy zostali zbadani pod kątem zawartości alkoholu we krwi, wszyscy byli trzeźwi. Droga w obu kierunkach jest całkowicie zablokowana. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce wyznaczyli objazdy ulicami: Radzionkowską i Jana Pawła II.

DW 911 jest zablokowana na wysokości skrzyżowania z ulicą Jana Pawła II. Utrudnienia na tym odcinku mogą potrwać do około dwóch godzin.

Subskrybuj piekary.info

google news icon