Czołowe zderzenie skody z toyotą na wysokości Kopca Wyzwolenia. Dwie dziewczynki zabrane do szpitala

Na DW 911 - na wysokości Kopca Wyzwolenia kobieta kierująca skodą zderzyła się z jadącą na przeciwległym pasie toyotą, a ta z kolei z audi. Dwie dziewczynki zostały przetransportowane do szpitala. Droga jest zablokowana, policja wyznaczyła objazdy.

Do zdarzenia doszło około godziny 14. W poniedziałek, 1 sierpnia kobieta kierująca samochodem marki Skoda jadąca w stronę Orzecha z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, zderzając się czołowo z pojazdem marki Toyota, który zderzył się z kolei z audi.

Toyotą podróżowały 3 osoby, z czego dwie dziewczynki w wieku dwóch i siedmiu lat zostały przetransportowane do szpitala, w celu udzielenia pomocy medycznej i dalszych obserwacji.

Kierowcy byli trzeźwi

Jak wyjaśnia mł. asp. Łukasz Czepkowski, oficer prasowy piekarskiej komendy kierowcy zostali zbadani pod kątem zawartości alkoholu we krwi, wszyscy byli trzeźwi. Droga w obu kierunkach jest całkowicie zablokowana. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce wyznaczyli objazdy ulicami: Radzionkowską i Jana Pawła II.

DW 911 jest zablokowana na wysokości skrzyżowania z ulicą Jana Pawła II. Utrudnienia na tym odcinku mogą potrwać do około dwóch godzin.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Wypadek DW911 Piekary

Wypadek na skrzyżowaniu ulicy Jasionowskiego z DW911

Wypadke Piekary

Zderzenie dwóch samochodów na DW911

Wypadek Tarnogórska

Wypadek przy ulicy tarnogórskiej, osobówka uderzyła w drzewo

Patrole policji

Podsumowanie wakacji na piekarskich drogach

Potrącenie pieszej partyzantów

Potrącenie 17-latki przy ulicy Partyzantów

Wypadek piekary śląskie

Zderzenie na skrzyżowaniu ulic Ziętka i Konstytucji 3 Maja

Wypadek piekary kopiec wyzwolenia

Wypadek przy ulicy Jana Pawła II