Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Dariusza Cichonia na stadionie MOSiR

Choroba spadła na mężczyznę niespodziewanie. Darek nie spodziewał się, iż nadmierny ból ręki może oznaczać kostniakomięsaka. Mężczyzna był zmuszony poddać się amputacji kończyny. Powrót do normalnego życia może zapewnić mu proteza ręki, jednak Dariusz nie posiada wystarczającej ilości pieniędzy. Piekarski MOSiR postanowił zorganizować Charytatywny Turniej Piłki Nożnej, z którego dochody zostaną przeznaczone na zakup mioelektrycznej protezy ręki.

Pilka nozna

W niedzielę 14 marca o godzinie 10.00 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijskiej 3 zostanie rozegrany Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „Gramy dla Darka”. Wszystkie środki zebrane podczas turnieju zostaną przekazane na leczenie Dariusza Cichonia, który walczy o zakup protezy ręki umożliwiającej powrót do normalnego życia. Dzięki temu mężczyzna mógłby pójść do pracy i stać się niezależnym. Czas jednak goni, ponieważ tylko do 20 marca obowiązuje dofinansowanie z PEFRON. Jeśli do tego czasu nie zdoła się uzbierać brakującej kwoty dofinansowanie przepadnie. Po tym terminie szanse Darka na zakup protezy jeszcze bardziej zmaleją.

W turnieju mogą wziąć udział zarówno amatorzy jak i osoby zajmujące się piłką nożną zawodowo. Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 7 30 – 15 30 w Dziale Promocji i Sportu MOSIR pod nr tel 32 768-10-10 lub wysyłając maila na adres: sportpiekary@mosir.piekary.pl lub sportpiekary@interia.pl. W mailu należy podać nazwę drużyny oraz nr kontaktowy do przedstawiciela zespołu. Po zamknięciu zapisów, 12 marca, zostanie przedstawiony harmonogram spotkań. Spotkania rozgrywane będą na sztucznym boisku MOSIR-u na dwóch połowach boiska jednocześnie, gramy 6 zawodników w polu + bramkarz. Wpisowe do turnieju wynosi 200 zł od drużyny a wszystkie pieniądze zebrane podczas turnieju przekazane zostanie na leczenie Darka Cichonia. Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 11 marca do godz. 15.30.

Subskrybuj piekary.info

google news icon