Charytatywny koncert Trio Mandili. Dochód zostanie przekazane na ukraińskich uchodźców

Trio Mandili zaprasza na koncert charytatywny, który odbędzie się w Ośrodku Kultury Andaluzja. "Bilety" w wysokości 50 zł można zakupić na miejscu lub też internetowo. Dochód z koncertu zostanie przekazany na ukraińskich uchodźców.

Trio Mandili

Trio Mandili wystąpi w Ośrodku Kultury Andaluzja 7 września o godzinie 19. Dochód z koncertu zostanie przekazany Fundacji Mandili Cares, w celu pomocy ukraińskim uchodźcom.

Osoby zainteresowane wzięciem udziały w wydarzeniu proszone są o przekazanie darowizny w wysokości 50 zł przy wejściu na koncert lub też zakup wejściówki online.

Kim są artystki?

Trio Mandili to gruziński żeński zespół wokalny założony w 2014 roku. Artystki wykonują pieśni z akompaniamentem tradycyjnego gruzińskiego intrumentu strunowego - panduri.

Początkowo zespół tworzyły Anna Chincharauli, Tatia Mgeladze i Shorena Tsiskarauli. Trio zyskało popularność po tym, jak w 2014 opublikowało w sieci śpiewaną podczas spaceru piosenkę, nakręconą telefonem komórkowym. Klip z gruzińską piosenką ludową „Apareka” został odtworzony kilka milionów razy w serwisie YouTube, a łączna liczba wyświetleń kanału przekroczyła 130 mln.

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Teodorki i Heneczki Bądźcie z nami bibliotekarzami

Piosenka bibliotekarzy w międzynarodowym konkursie

Piekary biblioteka

Po te tytuły piekarzanie sięgali najchętniej w 2022 roku

Piekary śląskie kiermasz książek

Świąteczny Kiermasz Książek w Piekarach Śląskich

Piekarscy strażacy

Piekarscy strażacy zdobyli I miejsce na zawodach ratownictwa

Top Gun Maverick premiera Kino Zacisze

Nowy repertuar Kina Zacisze na maj - kilkanaście premier

AZS

Wybór szkoły ponadpodstawowej

Kolej na beskidy

Koleje Śląskie zapraszają w podróż po Beskidach!