„Bilet na prezent” - Kino Zacisze w Piekarach Śląskich

Nie kupiłeś jeszcze świątecznych prezentów dla najbliższych? Nic straconego – piekarskie Kino Zacisze oferuje „Bilet na Prezent” w bardzo atrakcyjnej cenie, który będzie można wykorzystać na dowolny seans 2D I 3D. Do kiedy trwa ta promocja?

Kino Zacisze w Piekarach

Życie kulturalne ze względu na obostrzenia spowodowane epidemią koronawirusa częściowo obumarło – kina, teatry i muzea pozostają nadal zamknięte. Fakt – wielu artystów przeniosło swoją działalność do internetu aczkolwiek nic nie zastąpi wydarzeń na żywo.

Bilet na prezent

Rzesze kinomaniaków czekają na moment aż ich ukochane placówki ponownie zostaną otwarte – w końcu taki stan uśpienia nie może trwać w nieskończoność. Kino Zacisze w Piekarach Śląskich postanowiło wyjść naprzeciw fanom seansów – instytucja oferuje zakup biletów w atrakcyjnej cenie 13 zł za sztukę. Taki bilet możemy wykorzystać na dowolny seans 2D i 3D, od momentu otwarcia placówki, aż do 30 czerwca 2021 roku. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia zakup biletu może być świetną alternatywą na prezent dla najbliższych. Kinomaniacy na pewno nie pogardzą takim podarkiem.

Jakie premiery czekają nas w 2021 roku?

W przyszłym roku, w Kinie Zacisze czeka nas istne zatrzęsienie nowości. Wśród polskich premier zobaczymy: Rój, Wesele 2, Gierek, Skarbek. Zza oceanu przywędrują do nas takie hity jak: Nie czas umierać, Mission: Impossible 7, Czarna Wdowa, Matrix 4, Szybcy i Wściekli 9. Znajdzie się coś również dla najmłodszych kinomaniaków: Rodzinka rządzi, Minionki: Wejście Gru, Krudowie 2 czy Hotel Transylvania 4.

Bilety w kosmicznej cenie 13 zł możemy nabyć do 31 grudnia 2020 roku.

Subskrybuj piekary.info

google news icon