Biedronki otwarte dłużej. Które sklepy w naszym mieście są czynne całą dobę?

Powraca Akcja 24 w sklepach Biedronka. By zmniejszyć natłok ruchu i zminimalizować ilość interakcji międzyludzkich, sieć postanowiła wydłużyć czas pracy do 24h na dobę w ponad 400 placówkach. Które Biedronki w Piekarach Śląskich są całodobowe?

1biedra

Od kilku tygodni pandemia koronawirusa nabiera coraz większego rozpędu. Liczby dziennych zachorowań w Polsce są zastraszające – dzisiaj stwierdzono 10 040 nowych przypadków zakażeń COVID-19. By umożliwić klientom bezpieczne dokonywanie zakupów, sieć sklepów Biedronka wydłużyła czas otwarcia do 24h na dobę w ponad 400 placówkach, a ponadto 23350 jest czynnych co najmniej do godz. 23.30. Taki zabieg ma na celu ograniczenie interakcji międzyludzkich, w których bardzo łatwo dochodzi do zakażenia wirusem.

Które sklepy sieci Biedronka w Piekarach Śląskich są czynne całodobowo?

W naszym mieście, całodobowo otwarte będą dwa sklepy tej siedzi: przy ul. Kamiennej 2 oraz przy Skłodowskiej-Curie 65A.

Biedronka przy ulicy Bytomskiej 69 jest otwarta od poniedziałku do soboty, w godzinach 6.00 – 23.30.

Ekstra promocje dla klientów

Nowością jest promocja dla klientów, którzy zdecydują na wizytę w sklepach sieci Biedronka w godzinach między 22:00 a 6:00 rano. Mogą wtedy liczyć na to, że przy zakupie produktów za 99 zł z kartą Moja Biedronka otrzymają voucher na 15 zł do wykorzystania przez następne 2 dni na kolejne zakupy za kwotę co najmniej 99 zł. Dla seniorów również przygotowano zestaw atrakcyjnych ofert na najbardziej pożądane przez nich produkty. W tym tygodniu będą oni mogli kupić taniej każdego dnia inne produkty, takie jak: świeże mleko, herbata Ramsey w torebkach, szynka konserwowa Kraina Wędlin. Oferta obowiązuje przy zakupach z kartą Moja Biedronka.

fot. biedronka.pl

Subskrybuj piekary.info

google news icon