Biblioteka ogłasza konkurs na najlepsze leśne zdjęcie. Na zwycięzców czekają nagrody!

Jeśli lubicie fotografować i wolny czas spędzacie wśród przyrody, MBP w Piekarach Śląskich ma dla Was ciekawe wyzwanie. Łapcie za aparaty!

Piekary śląskie konkurs zdjęcie biblioteka

Konkurs fotograficzny "Leśne piękno"

Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka w Piekarach Śląskich zaprasza do udziału w wakacyjnej akcji.

- Ogłaszamy konkurs fotograficzny pt. "Leśne piękno" adresowany do wszystkich miłośników lasu, którzy fotografują przyrodę i chcą się swymi wrażeniami z leśnych wędrówek podzielić z innymi. Uchwyć piękno leśnego krajobrazu oraz bogactwo świata roślinnego i zwierzęcego i opublikuj zdjęcie w serwisie Instagram - zapraszają inicjatorzy.

Jakie wymogi trzeba spełnić, żeby wziąć udział w konkursie? Należy obserwować profil @biblioteka_piekary. Celem zadania jest wykonanie oryginalnej fotografii nawiązującej do tematu przewodniego, opublikowanie jej na swoim instagramowym profilu i koniecznie opisanie tagiem #leśnepięknokonkurs. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedno zdjęcie. Należy je opublikować do dnia 31 sierpnia.

Jury wybierze zwycięzców 15 września. Laureaci będą poinformowani o tym w wiadomości prywatnej. Lista zwycięzców zostanie także zamieszczona na Instagramie, Facebooku oraz stronie internetowej biblioteki. Autorzy najlepszych trzech zdjęć otrzymają atrakcyjne nagrody. Czekają na nich bony podarunkowe do Empiku o wartości 120 zł, 100 zł, 80 zł.

Zimowy kadr

Może Cię zainteresować:

W miejskiej bilbiotece otwarta została nowa wystawa fotograficzna. Jej tworcą jest Foto Akademia

Autor: Martyna Urban

22/06/2023

Subskrybuj piekary.info

google news icon