Bezpłatne seanse z ukraińskim dubbingiem w Piekarach Śląskich. Kino Zacisze zaprasza ukraińskie rodziny

Piekarskie kino Zacisze wyświetli filmy dla rodzin z Ukrainy – z ukraińskim dubbingiem. Co więcej, seanse będą bezpłatne.

WB Kids International/YouTube
Tom & Jerry z ukraińskim dubbingiem w kinie Zacisze

Sieć kin Helios, a potem także Multikino i Cinema 3D wprowadziły do swojej oferty darmowe seanse dla coraz liczniejszych w naszym kraju uchodźców z Ukrainy. Seanse są bezpłatne. Do akcji włączają się także i lokalne kina. Tak jest również w Piekarach Śląskich.

Kino Zacisze (przy ul. Bytomskiej 73) w nadchodzący weekend przygotuje bezpłatne seanse dla rodzin z Ukrainy. Kino wyświetli dwa filmy, będą to „Kosmiczny mecz: nowa era” oraz „Tom & Jerry”. Co istotne, na miejscu zapewniona będzie opieka tłumacza, a dla dzieci przygotowane zostaną animacje oraz drobny poczęstunek. – Mamy nadzieję, że czas spędzony w kinie chociaż na chwilę pozwoli odetchnąć rodzinom, a na twarzach dzieci pojawi się uśmiech – podkreślają w kinie.

Na kiedy zaplanowane są oba seanse? Na sobotę, 19 marca – „Kosmiczny mecz: nowa era” (początek o godzinie 13), a na niedzielę, 20 marca – „Tom & Jerry” (seans również rozpocznie się o godzinie 13).

Subskrybuj piekary.info

google news icon