Bezpłatne animacje z ukraińskim dubbingiem w Kinie Zacisze. Wstęp bezpłatny

Kino Zacisze w Piekarach wyświetli animacje dla rodzin z Ukrainy – z ukraińskim dubbingiem. Co więcej, seanse będą bezpłatne.

Multikino
Nasze magiczne encanto kino zacisze

Sieć kin Helios, a potem także Multikino i Cinema 3D wprowadziły do swojej oferty darmowe seanse dla coraz liczniejszych w naszym kraju uchodźców z Ukrainy. Seanse są bezpłatne. Do akcji włączają się także i lokalne kina. Tak jest również w Piekarach Śląskich.

Kino Zacisze (przy ul. Bytomskiej 73) w nadchodzący przygotuje bezpłatne seanse dla rodzin z Ukrainy. Odbędą się one 2, 3 i 9 kwietnia Kino wyświetli trzy filmy, będą to„Luca”, "Nasze magiczne Encanto” (kandydat do Oscara) oraz „Ron Usterka”.

Ukraiński dubbing dla najmłodszych

Co ważne filmy wyświetlone zostaną w ukraińskim dubbingu, a dla dzieci przygotowane zostaną animacje oraz słodkości.

– Mamy nadzieję, że czas spędzony w kinie chociaż na chwilę pozwoli odetchnąć Rodzinom, a na twarzach dzieci pojawi się uśmiech - podkreślają organizatorzy.

Na kiedy zaplanowane są oba seanse? Na sobotę, 2 kwietnia – "Luca" (początek o godzinie 13), na niedzielę, 3 kwietnia – „Nasze magiczne Encanto” (seans również rozpocznie się o godzinie 13) oraz w sobotę, 9 marca „Ron Usterka” (start o godzinie 15).

Subskrybuj piekary.info

google news icon