Będzie można kupić starą "trzynastkę" w Kamieniu. Przetarg odbędzie się już w kwietniu

Wydział Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miasta w Piekarach Śląskich poinformował o ogłoszeniu drugiego przetargu ustnego na sprzedaż budynku byłego domu nauczyciela oraz byłej szkoły podstawowej w Kamieniu.

Google Maps
Dawna SP13

Wspomniane nieruchomości usytuowane są przy ul. Długosza 90 i 92. Od czasu przeniesienia Szkoły Podstawowej nr 13 do budynku na os. Powstańców, stara szkoła czeka na swoją drugą szansę...

Najbliższą okazją do zmiany będzie ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej. Cena wywoławcza to 2,5 miliona złotych...

Teren, który będzie można nabyć to aż 4 działki o łącznej powierzchni 5527 metrów kwadratowych. Większa z nieruchomości usytuowana jest pomiędzy ul. Długosza a Marii Curie-Skłodowskiej. Wjazd na posesję usytuowany jest w północno-wschodnim narożniku, natomiast wejście w środkowo-północnej części.

Zainteresowani kupcy zobowiązani są do wniesienia wadium dla nieruchomości w wysokości 250 tys. zł. na odpowiedni numer konta. Sam przetarg odbędzie się 11 kwietnia 2024 roku, o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta przy ul. Bytomskiej 92, w sali 207.

Subskrybuj piekary.info

google news icon