Basen, spa, strzelnica sportowa – miasto szuka projektanta

Niemożliwe stało się możliwe – budowa krytego basenu wraz z licznymi obiektami rozpocznie się w niedalekim czasie. Aktualnie miasto ogłosiło przetarg dotyczący stworzenia koncepcji architektoniczno-budowlanej zagospodarowania wskazanego terenu. Budowa odbędzie się w systemie modułowym, co oznacza, że z każdego budynku będzie można korzystać jeszcze przed ukończeniem całej inwestycji.

0123890ppp

Budowa całego kompleksu sportowego z prawdziwego zdarzenia to nie lada wyzwanie. Nie tylko wymaga dużej ilości czasu, ale też sporego nakładu pieniedzy . Inwestycja została więc podzielona na kilka części. Pierwszą z nich jest budowa krytego basenu pływackiego wraz z ośmioma torami. Następnie zostanie stworzona strefa cicha i SPA. W trzecim etapie prace będą obejmować budowę hali sportowej, fitness i siłowni. Zaś ostatni element będzie dotyczyć strzelnicy sportowej. Aktualnie stoimi na początku drogi – ogłoszono przetarg na stworzenie koncepcji architektoniczno budowlanej.

Kto może zostać wykonawcą?

O udział w przetargu mogą starać się przedsiębiorstwa, które w ciągu ostatnich 3 lat wykonały co najmniej jedną usługę polegającą na sporządzeniu m.in. koncepcji architektoniczno-budowlanej czy dokumentacji projektowej na budowę, rozbudowę lub remont krytego basenu, hali sportowej czy strzelnicy sportowej o wartości usługi co najmniej 50 000,00 zł brutto. Ponadto firma musi dysponować przynajmniej jedną osobą posiadającą uprawnienia do projektowania lub kierowania robotami budowlanymi w specjalności m.in. architektonicznej. Dodatkowo wykonawca musi wpłacić wadium w wysokości 2 500,00 zł na rachunek bankowy zamawiającego: PKO Bank Polski SA nr 05 1020 2313 0000 3402 0556 3525.

Oferty należy składać do godz. 11.30 12.01.2021r. Szczegółowe informacje dotyczące przetargu znajdziemy TUTAJ.

fot. krzysztofturzanski.pl

Subskrybuj piekary.info

google news icon