Antoni Syrek-Dąbrowski wystąpi w Piekarach Śląskich. Jego stand-up "Życie" rozbawia do łez

Już za niemal dwa tygodnie w Miejskim Domu Kultury wystąpi Antoni Syrek Dąbrowski. Artysta podczas wydarzenia zaprezentuje swój najnowszy stand-up pn. "Życie", w którym opowie o urokach życia przeciętnego Polaka.

Antoni Syrek Dąbrowski

W środę, 23 listopada o godzinie 19 w MDK przy ulicy Bytomskiej 73 wystąpi komik Antoni Syrek-Dąbrowski, który jest na scenie komediowej od 2010 roku.

- "Życie" to mój piąty pełny program stand-upowy. Szczerze, nie wiem, czy umiem w to "życie". Nadal wiele nie rozumiem, dużo rzeczy mnie wnerwia, ale generalnie staram się udawać, że wiem, o co chodzi - wyjaśnia w opisie stand-upu.

Supportem, czyli artystą, który wystąpi przed Antonim Syrkiem-Dąbrowskim będzie Łukasz Kowalski z programem "I tak się powoli żyje". Bilety na występy komików są jeszcze dostępne.

Antoni Syrek-Dąbrowski - z miłości do żartu

Antoni Syrek-Dąbrowski rozpoczął swoją karierę 21 marca 2010 roku, wówczas wystąpił na open mic w klubie, gdzie opowiadał żarty pomiędzy występami poetki i gitarzysty. Z początku publiczność nie rozumiała jego poczucia humoru, jednak już podczas drugiego występu sala zanosiła się gromkim śmiechem.

Oprócz tego pod koniec 2010 roku Syrek-Dąbrowski objął funkcję menadżera w Stand-up Polska.Oprócz własnych występów grupa organizowała wieczory open mic oraz warsztaty z pisania komedii. Największy rozgłos Stand-up Polska dały roasty. Pierwszym, który odbił się szerokim echem był roast Huberta Urbańskiego z okazji pierwszego roku działalności. W kolejnych latach do wspólnego "obrażania się" zapraszani byli kolejni celebryci – Szymon Majewski, Piotr Kędzierski, Czesław Mozil czy Michał Wiśniewski.

Subskrybuj piekary.info

google news icon