Andrzej Wymysło Mistrzem Polski

W niedzielne popołudnie odbyły się XXV Mistrzostwa Polski Górników. Piekarski radny wziął udział w biegu na dystans 6 km i zajął pierwsze miejsce.

Andrzej

Mistrzostwa Polski Górników

20 września odbyła się XXV edycja biegowych Mistrzostw Polski Górników w Knurowie. Coroczna impreza, która do tej pory była organizowana w formie biegu ulicznego, w tym roku z powodu epidemii koronawirusa odbyła się na krótszym dystansie w wersji przełajowej. Warunki atmosferyczne dopisały i podczas ciepłego popołudnia w biegu wzięło udział 150 uczestników.

Aktywny piekarski radny

Andrzej Wymysło to radny, który kocha sport. Jego ulubioną dyscypliną sportową, w której spełnia się najbardziej jest bieganie. Wiele razy odnosił w tym zakresie sukcesy i stawał na podium. Inaczej być nie mogło podczas biegowych Mistrzostw Polski Górników, gdzie Andrzej Wymysło pokonał w czasie 24 min i 58 sek dystans 6 km, zajmując tym samym pierwsze miejsce w swojej kategorii biegowej. By móc osiągać takie wyniki należy regularnie i ciężko trenować. Jak dodaje Krzysztof Turzański, wiceprezydent często widzi Andrzeja Wymysło biegnącego po ulicach i ścieżkach Piekar Śląskich.

Gratulujemy wygranej!

Subskrybuj piekary.info

google news icon

czytaj więcej:

Instalacja w czeskim mieście Opava, która informuje o kursowaniu w przeszłości tramwaju

Powstanie tablica pamiątkowa z dawnymi torami?

1świece

Nie żyje radny Piotr Papaja

134 papaja

Radny Piotr Papaja zakażony koronawirusem

Um

Liczba mieszkańców Piekar Śląskich spadła....

Paintball piekary slaskie

Paintball na Śląsku. Militarna zabawa w...

Zlodziej motorower

Piekary Śląskie: złodziej motoroweru wpadł w...

Poszukiwany

Piekary Śląskie: poszukiwany przechodził w...