Andrzej Wymysło Mistrzem Polski

W niedzielne popołudnie odbyły się XXV Mistrzostwa Polski Górników. Piekarski radny wziął udział w biegu na dystans 6 km i zajął pierwsze miejsce.

Andrzej

Mistrzostwa Polski Górników

20 września odbyła się XXV edycja biegowych Mistrzostw Polski Górników w Knurowie. Coroczna impreza, która do tej pory była organizowana w formie biegu ulicznego, w tym roku z powodu epidemii koronawirusa odbyła się na krótszym dystansie w wersji przełajowej. Warunki atmosferyczne dopisały i podczas ciepłego popołudnia w biegu wzięło udział 150 uczestników.

Aktywny piekarski radny

Andrzej Wymysło to radny, który kocha sport. Jego ulubioną dyscypliną sportową, w której spełnia się najbardziej jest bieganie. Wiele razy odnosił w tym zakresie sukcesy i stawał na podium. Inaczej być nie mogło podczas biegowych Mistrzostw Polski Górników, gdzie Andrzej Wymysło pokonał w czasie 24 min i 58 sek dystans 6 km, zajmując tym samym pierwsze miejsce w swojej kategorii biegowej. By móc osiągać takie wyniki należy regularnie i ciężko trenować. Jak dodaje Krzysztof Turzański, wiceprezydent często widzi Andrzeja Wymysło biegnącego po ulicach i ścieżkach Piekar Śląskich.

Gratulujemy wygranej!

Subskrybuj piekary.info

google news icon