Action piekary slaskie

Action otwiera się w Piekarach

Popularna holenderska sieć marketów wchodzi do Piekar Śląskich. Pierwszy sklep Action w naszym mieście rozpocznie działalność w MMG Centers.

Action jest obecny w 7 krajach Europy: Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii, a także Polsce. Pod tą marką działa już ok. 1,5 tysiąca sklepów. Najbliższe z nich znajdziemy w Bytomiu, Zabrzu, Gliwicach, czy Katowicach. W ich asortymencie jest dostępnych około 6 tysięcy produktów z 14 kategorii. Są to: artykuły gospodarstwa domowego i biurowe, przeróżne dekoracje, tekstylia, zabawki, narzędzia do majsterkowania oraz zachodnie (najczęściej z holenderskiej dystrybucji) słodycze. Sklepy Action wyróżniają się niskimi cenami i naprawdę przyzwoitą jakością produktów, dlatego przyciągają coraz większą rzeszę kupujących w naszym kraju.

Pierwszy dyskont sieci Action zostanie otwarty w MMG Centers już jutro, 20 sierpnia o 9:00. Z tej okazji pierwsi klienci otrzymają gratis duże torby na zakupy wielokrotnego użytku. Sklep częściowo zajął miejsce po zlikwidowanej Stokrotce. Obecnie w parku handlowym przy ul. Miarki działają również sklepy CCC, Media Expert, Martes Sport, KIK, BricoMarche, Rossmann, Pepco oraz Komfort.

czytaj dyskusję

Polecamy: